Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Poplatky za volání dramaticky klesnou. Zlevní i koncová cena za volání na mobily?

Poplatky za volání dramaticky klesnou. Zlevní i koncová cena za volání na mobily?

Anonym (19.3.2012 00:00:00)

Český telekomunikační úřad oznámil, že od příštího roku opět sníží výši propojovacích poplatků. Ze současných 1,08 Kč by poplatek měl klesnout až na 0,55 Kč. Otázkou je, zda na to zareagují operátoři.

Fox (20.3.2012 05:44:07)

Nezlevní, proč by mělo? Přece když je ekonomika v krizi tak ještě více zdražíme. Tímto se řídí snad všichni, přijde mi to zvrácené. Zvlášť naše trojka operátorů se bude bránit snížení cen zuby nehty, zvlášť když k tomu nemají důvod. Těch pár marketingových tanečků bez problémů pro EU a ČTU zvládnou a pojede se dál. Ale co mne opravdu fascinuje jsou ceny za SMS. Kilobajt za za korunu nebo kolik teď SMS stojí.

anonym (21.3.2012 00:12:38)

nevím proč by mněly zlevnovat když tupé ovce tak pěkně platí :) to by byly sami proti sobě :) řešení je používat zahraničního operátora a dokonce podle mích skušeností to výjde levně než naší operátoří :) tak že tak

Fox (21.3.2012 19:43:08)

Však jsem psal že k tomu nemají důvod, nicméně jsem si alespoň zanadával. Podle mých propočtů se u nás vyplatí volat s německým operátorem, jen volající na zahr. číslo zaplatí více.

atanerdo@seznam.cz (31.3.2012 18:32:12)

Přesně tak, nevěřím, že se bude něco dít. Zrovna mě minulý týden také vytočili, tak jsem se začala na netu zajímat o jiné operátory a našla jsem diskuze a také petice za levnější volání: http://www.petice24.com/signatures/petice-za-levne-volani-ctvrty-opetator/ Tak pokud se nasbírá hodně podpisů, třeba to k něčemu povede. Přidejte se také a uvidíme