Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Novinky z boje o internetovou svobodu

Novinky z boje o internetovou svobodu

Anonym (28.6.2012 00:00:00)

Výbor Evropského parlamentu pro mezinárodní obchod nedoporučil ratifikovat dohodu ACTA, která by silně omezovala svobodu na internetu.

anonym (29.6.2012 23:06:11)

Dánsko mění strategii , ano mnění k horčímu ! bydou vymývat mozky malým dětem aby jako ovečka platily za šunt a brak ! budou je navádět k udavání svojich rodiču přibuzných a kamarádu ! jestli takhle někdo vidí budoucnost tak to se mi chce zvracet ! já jsem pro aby se platilo "kvalitní zboži" nebo brak a šunt ! a není možné aby baly zvýhodnování zakony prucenti šuntu a braku ! když neumí natočit kavlitní dílo a nebo napsat kvalitní knihu tak by mněly svoje aktivity zamněřít jinam ! tedy jít od zabavního prumyslu třeba dělat poláře nebo podobně !

OSPF (1.7.2012 12:39:39)

Co je to kvalitni dilo? Ruzne "eroticke romany" pro zeny ctou na svete stovky milionu zen a pritom je to dle meho nazoru brak. Kvalitni autory kteri pisi kvalitni dilka, jako treba Robert Fabian temer nikdo na svete nezna. Takze az chlapce pochopis, ze kvalita filmu ci knizky nelze objektivne hodnotit, tak se mozna dostaneme trochu dale.

Martex (1.7.2012 15:02:34)

Seš hlupák velká část dnešních filmů je brák ať udělaj stahování vyšlých DVD za 250 Kč mesíčně neomezeně a maji peněz dost. Ale holt když chceš někdo hamtat ma ve výsledku nic

OSPF (2.7.2012 18:12:54)

1)diskutuj slusne 2)pokud si myslis, ze lze hodnotit kvalitu filmu podle nakeho presne daneho vzorecku tak se pekne pletes. kazdemu se libi neco jineho a co nekdo oznaci za brak jiny zboznuje. 3)ty jsi naky studovany ekonom s pristupem k ekonomickym udajum vydavatelstvi, ze jsi si tak jisty, co se jim vyplati a co se jim nevyplati?

OSPF (2.7.2012 18:13:03)

1)diskutuj slusne 2)pokud si myslis, ze lze hodnotit kvalitu filmu podle nakeho presne daneho vzorecku tak se pekne pletes. kazdemu se libi neco jineho a co nekdo oznaci za brak jiny zboznuje. 3)ty jsi naky studovany ekonom s pristupem k ekonomickym udajum vydavatelstvi, ze jsi si tak jisty, co se jim vyplati a co se jim nevyplati?