Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nokia - u konce s dechem?

Nokia - u konce s dechem?

Anonym (26.7.2012 00:00:00)

Svatba s Microsoftem se příliš nepovedla, dokonce se zdá, že jmenování Stephana Elopa do nejvyšší funkce byla zásadní chyba, protože Elop buď stále kope v dresu Microsoftu, nebo přinejmenším neplní očekávání o tom, že by díky jeho přítomnosti mohla Nokia vědět, co její partner plánuje.

Toman (30.7.2012 02:34:49)

Je to tak. :(( Kdyby toho trojana vykopli kam patří a pustili se zas do Symbianu a Meega, udělali by nejlíp. A věřím, že by dneska hodně lidí potěěšili. Belle je dobrý OS, ikdyž já mam nejradši S60 3rd FP2 a vůbec nedotykové systémy, na které se dnes s úspěchem i neúspěchem kašle. :( Nokia byla dlouho jedna z mála, která na uživatele klasických smartphonů nekálela, bohužel už i ona, kvůli koni, který jí nyní vládne na nás kašle. Je to škoda, Symbian je jeden z nejlepších operačních systémů ať si každý říká co chce. Nikdo mi nedokázal dát smysluplnou odpověď na to, čím tento systém zaostává za mnohem mladší konkurencí. Jedině snad tím, že není "in"? Já stále věřím, že zase jeho doba příjde! Symbian4Ever

Tomas (31.7.2012 18:27:00)

simbian je na nic at zije android

medved_007 (3.8.2012 20:57:27)

Možná neznáte Symbian Belle. Mně na celém vývoji štve hlavně systematické znechucování nového řídi Nokie od Symbianu. Díky tomu dneska takřka přestali vývojáři programů s přípravou verze pro Symbian a to považuju za zdaleka největší problém (u smartphonu).

Toman (6.8.2012 13:27:26)

Přesně tak. A mě ještěštve to, že každá nová verze Symbianu počínaje S^3 je osekanější a osekanější. Widgety a hafo pohotovostních ploch pro zaplnění bordelem nepovažuju za smart funkce. Ale i tak, Symbian4Ever!