Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nepouštějte ženy k internetu!

Nepouštějte ženy k internetu!

Anonym (28.7.2012 00:00:00)

Začalo to pomaličku a plíživě. Když jsme čekali prvního syna, žena sedla k internetu a začala hledat informace.

:) (28.7.2012 11:28:31)

:)

Toman (30.7.2012 02:23:16)

Tak todle je bomba!!! :D :D Ikdyž je to možná spíš smutný. :) Ze všeho se dělá dneska pavěda a když tomu někdo uvěří a je to náhodou vaše žena, tak vás upřímně lituju. :) Eště, že nejsem ženatej. Supr článek!

Fretka (16.8.2012 11:49:53)

Na MD by měli ženám omezit net, jinak je to na rozvod. Život s manželkou na MD a internetem přežijí jen otrlí muži!

page (14.9.2012 13:27:18)

přežil jsem :)

Petros (28.7.2012 12:02:07)

hele, nemáme náhodou stejnou manželku??? :-d:-d

pepek (28.7.2012 13:15:37)

Manželky obecně mají myslím stejný druh myšlení, výčitek i frází :-)

jv (28.7.2012 21:20:07)

Pokud ji mas v pondeli, ve stredu, v patek a v nedeli, tak ano.

anonym (1.8.2012 03:05:03)

jedna rada pro pisatele , dej starý přez držku ! a na 2 mněsíce vypoj internet nebo omez přístup na net :) moje sice nebylo uplně to samý , ale po najkém čase co jsem spolu oběvily že po netu se dají hrát online karty "tedy ne o peníze ! ale jako hra " když na to příšla tak hrála cirka hodinu dvě denně , ale za 5 let už u toho seděla cirka 14 až 16 hodin denně ! a doma začalo být všechno na mně jak vydělávat tak domací prace ! já mám jenom jedny nervy , slušné domlouvaní nepomohlo ! akorát (mně obvinovala že ji omezuji atd ) tak jsem na mněsíc nechat vypnout net ( bylo to ještě horší ) tak jsem milé zlate řekl bud budš doma makat nebo pedej , a tak šla :) a já se mám 1 000 000 x líp než sní :) nestojí mně prachy ,nelezi mi na nervy takže jediná rada je pro pisatele pokud nepomuže slušná domluva manželce !! tak tahní jinam a uvidíte že vám bude bez ní lip !!

k (21.9.2012 00:45:05)

A jestlipak doma makas ty, kokutku?

OSPF (4.8.2012 09:05:25)

Byl jsem na tom podobne. Chodil jsem dva roky s holkou, pak se ke me nastehovala a najednou jako by ji ruplo v bedne a o vsem vedela a vsechno muselo byt podle ni. Rozlozeni nabytku v obejvaku, barva hrnku v kuchyni, ac delam v oboru tak mi kecala do toho, jaky si mam koupit notas atd. V okamziku, kdy se me snazila predelat na vegana a zacala mit zachvaty kdykoli jsem sezral maso, tak jsem ji sbalil veci, poslal SMS ze je ma pred barakem a at uz ke me nechodi. Myslim, ze jsem mel sakra stesti, ze jsme se k sobe nastehovali predtim, nez jsme se vzali.

sx (14.8.2012 14:16:09)

ano, zenske jsou jen proste nastroj pro rozmoznozovani, nejsou pro vytvareni sveta, vubec je nezajima co deje jinym. jejich role je jasna, a cim dal vic chapu postoj k nim u muslimu, ortodox. zidu atp... rok a pul jsem stravil na netu, v nadeji poznat i nejake rozumne a cestne zenske, ale takove nejsou, vsechny jsou namyslene a chteji vsechno co je nejvetsi a nejlepsi, aniz by sami nabizeli cokoliv. nastesti pud materstvi a sebezachovy u nich jeste funguje dobre, a tak jim nezbyva nez delat aspon neco uzitecneho a to starat o deti a domacnost, za to ze muzou sedet doma na zadku jak tytez slepice, proste jsou to jen zvirata z kterych vice nez 99% nikdy nestanou andele (posmrti). a to ze pracuji ci vychovali dite, zdaleka neznamena ze jsou dobri lidi a maji duvod se povysovat. no proste lidstvo takove je, s tim nic nenadelame, a kdovi jestli vyvine jeste nekdy, jedine co zatim zbyva, s takovyma lidma nestykat a podporovat, at ti kteri maji za heslo jen uzivat, bavi s tema kteri je zneuzivaji, jelikoz opravdu skoro kazda pise ze nesnasi lez,ale prave te nejvic veri, jelikoz pravda neni tak lakava, a pracovat oni nechteji, jen na hotove, takze tak. snad se dokonce roku opravdu neco stane, aby ty zenske uz poznali co je opravdovy zivot.

jo (12.9.2012 12:26:19)

Tz jses vocas, vsech vocasu kral...