Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Písničky dnes nikdo vlastnit nechce

Písničky dnes nikdo vlastnit nechce

Anonym (1.8.2012 00:00:00)

Dlouhé roky pili nahrávacím studiím krev internetoví piráti, stahující digitální verze písniček s pomocí nejrůznějších on-linových služeb, počínaje legendárním Napsterem, který koncem devadesátých let celé stahování vlastně spustil.

0_o (1.8.2012 06:35:16)

a ze je streamovani s datovyma limitama nasich operatoru fakt vyhra a budoucnost :))

JT (1.8.2012 19:34:59)

Streamovana hudba ma sve misto , ale abych byl zavisly na pripojeni nebo necim rozmaru zda mi pisnucku poskytne nebo ne, tak to dekuji nechci. Radeji ji budu vlastnit na nejakem archaickem mediu a muzu si ji poustet bez DRM kdy chcu a jak chcu. Ale to neznamena ze chcu kupovat balast za neprimerenou cenu. (CD ktere obsahuje hudebni vatu a jednu pisnicku kterou chcu)

Toman (6.8.2012 13:23:03)

Přesně tak. Stream se hodí v případě, že chci někomu něco pustit a nemám to zrovna u sebe. Ale jinak je to pro mě nepohodlné, radši si všecko najdu na disku, kde mám věci, které rád poslouchám léta sbírám. I to hledání raritek, které se mnohdy ani nedají pořádně koupit je zajímavé.

anonym (4.8.2012 00:03:46)

Přesně dokud budou naší operátoří nenažraní ! tak streaming čehokoliv u nás v čr nemá smysl , tedy až na těch pár jedincu kteří mají linku dost rychlou na streamovaní filmy v HD kvalitě atd

OSPF (4.8.2012 08:59:12)

Stav se u me v kanclu. Smlouva se ti meni na minimalni mzdu. Jsi nenazrany. Lidi jako ty fakt miluji. Taky v praci makas za minimalku nebo za maximalni mzdu, kterou dostanes? Milej chlapecku, ucelem kazdeho podnikani je maximalizace zisku. Az vyrostes tak ti to treba dojde. Jinak dostupnost linek ktere jsou schopny streamovat v HD je ve velkych mestech bez problemu. Ovsem za takovou linku nebudes platit 500mesicne.

Mungo (28.9.2012 21:54:51)

A právě kvůli takovým jako je OSPF, kteří vyznávají jedině maximalizaci zisku, jde svět do pr....

uhu (1.8.2012 10:43:30)

Písničky možná nechce vlastnit generace teenagerů, kterým stačí vřeštění "remasterovaných" 128kb pecek z repráčků smartphonů. Já ale chci mít doma svá oblíbená alba rocku, klasiky ap. Vše ve flac alespoň 500kb/s, abych je mohl poslouchat přes DAC kvalitními sluchátky. Díky za ruské servery.