Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Varuji slušný lidi před prodejcem CZC.cz - počítače a elektronika

Varuji slušný lidi před prodejcem CZC.cz - počítače a elektronika

Zklamaný zákazník (7.9.2012 00:30:39)

Před rokem jsem zakoupil pro syna věci na rychlý počítač.Po roce odešla základní deska s procesorem.Prodejce vrátil peníze za procesor a desku dal novou.Na otázku že chci opět výkoný procesor,mi bylo řečeno,že už se nedá sehnat,že si musim koupit desku jinou,když chci výkonej procesor.Tak syn koupil desku a procesor nový a deska z reklamace se může pověsit na zed,přitom prodejce by neměl problem tuto desku prodat,je to velká firma ale s lidma se nebavěj.Je to fakt hnus jednání.Prý nejsou bazar.Pozor na ně CZC.cz - počítače a elektronika už bych si tam nikdy nic nekoupil a všechny varuji aby nedopadli jako mi.

Filip (7.9.2012 11:54:31)

Řešení by bylo za vrácené peníze koupit použitý procesor (třeba původní) na Aukru, ještě byste ušetřil ;-). Podvodů se není třeba v naprosté většině případů bát (osobní zkušenost).

OSPF (13.9.2012 15:15:20)

Ja jsem s CZC naprosto spokojen. Kdykoli neco odeslo, stacilo prijit na prodejnu, tam si skenerem projeli stitek na veci a tim to koncili. Na miste odzkouseli, kdyz neslo dostal jsem rovnou novou vec (nekolikrat zdroj, parkrat procik a jednou montak)

Falty (20.9.2012 15:12:01)

Taky jsem o CZC odešel. 3 špatné zkušenosti mi stačily. Vrátil jsem po 7 letech k Alze

Michal (5.7.2014 16:34:20)

Můžu jen souhlasit. Taky s touto firmou nemám dobré zkušenosti. Kamarádi mi doporučili Booth.cz, tak teď nevím. Máte s tímto internetovým obchodem někdo nějaké zkušenosti?

Rosťa (16.2.2015 11:44:43)

Na booth.cz jsem objednával asi před rokem notebook a funguje dokonale. Žádné problémy, nic. I dobrá komunikace s firmou.

pavOta@post.cz (3.3.2015 13:50:16)

ahoj s czc nemám moc zatím žádné zkušenosti, ale o booth jsem slyšel, že mají dobré zboží. Z mých známých si nikdo nestěžoval kdo tam nakupoval a to kupovali i velké led televize.

Standa (12.8.2015 14:45:33)

Tak se společností TSC, nebo jak to bylo nemám na štěstí žádné zkušenosti. Ale na booth. cz jsem už párkrát nakupoval. A super.

Kikina (18.8.2015 14:55:29)

Tu prodejnu, co zmiňuješ ani neznám. Ale na BOOTH nakupoval přítel a byl velice nadšený.