Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zázrak: Jeden nekonečný seriál napříč všemi televizemi!

Zázrak: Jeden nekonečný seriál napříč všemi televizemi!

Anonym (8.9.2012 00:00:00)

Protože nekoukám na televizi, překvapilo mne na internetu, třeba na ČSFD, Voyo, iVysílání, dohadování uživatelů nad nějakými novými seriály, které se od září vysílají, až prý není jist, zda je lidé budou stíhat zkouknout.

uhu (8.9.2012 14:39:46)

nesmíte vidět všechno tak černě. troufám si tvrdit, že zde existuje určitá "nemalá" skupinka lidí, kteří nekoukají na seriály (a tv vůbec), perou v neznačkovém prášku, k svačině jedí namazaný chleba, oblékají se v armyshopu, telefonují pevnou linkou nebo tlačítkovým mobilem a nejsou na facebooku. jsem rád, že patřím k nim.

franta (8.9.2012 14:46:38)

Hehe, a pak je tu nemalá skupinka lidí, kteří nekoukají na tv, vůbec prádlo neperou, k svačině mají, co popelnice a zbytky v krabici od vína nabídnou, oblékají se v Naději, telefonují tím, co někde našli a taky nejsou na Facebooku. :-) Ale tak nějak jsem rád, že k těmhle nepatřím.

PRALINKA007007 (9.9.2012 18:38:46)

Hihih,já mobil mááám,voláám je zcela výýjimeččně,SMS píšu z netu,TV mám taky,ale koukám jen na zpráávy a na jeden jediný sééér-i-ááá...i-ááá-l???:DDD,a to zcela nááhodně,dá se řící omylem...??jsem rááda,že jsem se dožila internetu,je to báájo,žůůůůžo,éé-ňo-ňůůůů-ňo????ššmudliprc???hihi

Toman (9.9.2012 22:07:45)

Jojo, ač se mi některé nové seriály docela líbí narozdíl od zmiňovaných filmů dělaných jen na efekty, sex, násilí a mrtvoyly, jooo a nesmim zapomenout potvory a příšery :D tak ta unifikace je fakt znát. V devadesátkách mělo každý rádio svůj styl, dneska má styl možná tak Classic, Country a Beat, ostatní jsou na jedno brdo. Ještě, že existují internetová rádia!!! Ale v ostatních odvětvích je na výběr míň a míň. Např. sehnat smartphone s klasickou klávesnicí to je umění. :(

anonym (12.9.2012 01:48:09)

co se týká česky serialu , tak mi to tak připadá, že někdo rád onanuje tedy z produncetu těch to českým humus serialu, nad emseraldou dalasem a podobně :) co se týká serialu a hlevně českých tak z autorem souhlasím jsou všecky na stejné brdo , a normálnímu člověku je znich na blití :( osobně, tv mám a už jsem ji nezpnul "na české programy" cirka 3 roky resp v českých a slovenských tv se není na co dívat , jak serialy co stojí za starý HO*** , tak filmy co se furt dokola pouštějí , jelikož tupohlavci z nakupu licenci filmu nakoupily jeden film 20x :) " tedy na 20x přehraní v tv " a co se týká TV novin :) ano ale pokud bych je schlédnul tak bych si musel jít koupit novou Tv resp monitor :) jelikož po tom co se hlásá ve správách bych ji musel rozkopat podpalit a zahrabat :) asi tak :) pokud jsou někde přehozené pismneka tak se omlouvám chcipá mi klavesa a momnetálně nemám po ruce novuo

Jan (13.9.2012 22:54:09)

Nez abych byl na facebooku, tak bych se radsi sel obliknout do nadeje :-)

Jirik (10.9.2012 16:38:09)

Jaké seriály? :-)

Jan (13.9.2012 22:52:50)

Nez hodite vsecky serialy do 1 pytle, zkuste nekdy mrknout treba na walking dead nebo breaking bad, to jsou opravdu zabavny serialy. A nakonec i ta ordinace miva obcas zajimavou zapletku, kdyz to pres musle zaslechnu :-)