Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nový iPhone 5: má ještě Apple co nabídnout?

Nový iPhone 5: má ještě Apple co nabídnout?

Anonym (20.9.2012 00:00:00)

Apple minulý týden představil svůj nový mobilní telefon a vzbudil diskusi nad celou řadu témat – proč chybí podpora NFC, z jakého důvodu byly všechny podstatné novinky vyzrazeny ještě před tiskovou konferencí a zda má společnost nějakou vizi.

xxxxxx (20.9.2012 23:14:28)

Tak jestli jakýkoliv Cloud je správně řešení to fakt pochibuji :) jelikož dávat jaká koliv svoje data v šan "žralokum" je opravdu pitomost

Michal Černý (21.9.2012 14:54:58)

No jestli máte nějaký důvod se domnívat, že jsou na vašem fyzickém zařízení ve větším bezpečí nebo pod menším dohledem a analýzou...

anonym (25.9.2012 07:06:13)

ano mám , nepoužívám vyrobky jablka :) a navíc nejsem lama , abych si neumněl zabezpečít data na svojem PC atd a to samé se týká mobilu :) prostě mi připadá dost uhozené , davat data na cloud ! nebo komukoliv na najké uložiště atd , a ještě mu za to platit :)))) když je podle mně jisté že každá data která se takhle ukládají jsou prošmejděná :) nebo pak dokonce zneužíta člověk nesmí zapomínat že dnešní nejlepší komoditou jsou informace a to jakého koliv druhu ale nejlíp placenou komoditou je MOC !!! ale ta jde ruku v ruce z informaceni :)

David (25.9.2012 15:56:34)

:) tak ted jsem se opravdu nasmal. Jsem si jistej, ze vase ne-lama informace jak-koliv ulozene musi bit tercem fsech podvratnych zivlu! Drzte se dal od jablka, ad vam to co nejdil vidrzy :))))))))))))) MOC a informace s vami ;)

Roman Novák (25.9.2012 20:42:21)

Nebyl bych tak skeptický, už jen integrace dotyku do displeje je něco extra. Kvalita displeje podle všeho taky, řekl bych že téměř na hranici lidského vnímání, alespoň podle dostupných informací. NFC - zde se domnívám že by to byl krok do vzduchoprázdna - není zcela jasné kudy se cesta bezkontaktních plateb atd. bude ubírat. Bezdrátové nabíjení? Další zbytečnost, jak zmínil Schiller - proč, když stejně musíte strčit adapter do zásuvky. Ne všechny věci které jsou trendy jsou opravdu trendy. Podobně jako pětipalcové dipleje. K čemu u mobilu? Myslím že jestli se v něčem projevila síla Applu, tak v kompaktnosti a dotaženosti designu a zpracování - i když se už vyrojily zprávy o vadách nových iPhonů, stejně tak není nikdo, kdo by držel v ruce a nebyl nadšen. Je potřeba se podívat na stávající situaci reálně - všichni chtějí porazit iPhone, všichni vytahují různé více či méně potřebné finesy, které by iPhone nikdy neřešil, protože nejsou DOST dobré. A budoucnost? Vzhledem k patentům které si v posledních letech podali si myslím že se ještě máme na co těšit. A nejedná se o design :-). Jediná otázka je, zda si udrží vize a dostatečnou sílu a neskutečný smysl pro detail a dokonalost jako za éry Steva Jobse...

Lukáš (4.10.2012 12:18:19)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, jaký je rozdíl když iphone 5 koupím u operátora a nebo přímo v Istylu.? Děkuji