Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Facebook vymaže data o obličejích uživatelů

Facebook vymaže data o obličejích uživatelů

Anonym (24.9.2012 00:00:00)

Největší společenská webová síť odstraní ze svých serverů údaje identifikující obličeje evropských uživatelů. Facebook tak reaguje na požadavky evropských úřadů, jež mají na starost ochranu soukromí.

werwe (24.9.2012 13:14:35)

jasne ze zmaze, presne tak ako doteraz

anonym (25.9.2012 07:00:09)

Hm zajimavé tak FB musí smazat záznamy obličeju ovropských uživatelu , ale hlavně že takový software ne rozpoznávání obličeju , běží na všech kamerách provozovaný mněstem ! MP ! PČR ! nemluvě o dalších ! v EU je tato situace ještě horší tam je to komplet centralizované :) je zajimavé že Eu a její komisaří neřeší tohle ! ale řeší najký FB :) mně by zajímalo kdo davá právo aby vubec takový soft běžel na kamerách mněsta MP a PČR , a kam jsou uložená data ? kdo knim má přístup a kdo sněmi muže nakládat ? ale takové sledovaní občanu EU nechává bez povšímnutí ! jelikož je to v zajmu " velkého bratra " :( ale nedej bože jak něco takového udělá soukromá firma neob osoba , tak se hnedka řinčí pokutami a sankcemi !!! EU by mněla padnout ! jelikož akorát škodí a ne jenom ČR

anonym (25.9.2012 23:06:42)

Uz na ty filmy nekoukej :-)

xxxx (26.9.2012 22:47:01)

váš problém ovečky , sice chápu že vám maminka čte na dobrou noc pěkný pohádky :) ale realita je jína !

miroslav (26.9.2012 02:57:48)

vystoupit co nejdriv!

OSPF (26.9.2012 16:36:50)

Meles nesmysle. Kdyz si uz vymyslis tak to aspon delej s rozumem. Videl jsi nekdy kamery, ktere se u nas pouzivaji? Na tech opravdu zadne vetsi podrobnosti videt nejsou. Identifikace nakym programem je naprosto nerealna. To by jsi musel mit krapet kvalitnejsi kamery. Jinak s vystupem z EU souhlasim. Ale priste si nevymyslej a uved nake padne duvody. Jako treba snaha udelat z EU federaci.

xxxx (26.9.2012 22:50:37)

tak fajn (poskoku Ochrany Svaz Producentu Filmu ) je mi jasné že vy nai nic nemužete a nesmite říci , jelikož by v tu ranu bylo po premiích :) ale i tak piště ty svoje kokitny jinde !! třeba tady http://www.osa.cz/ tam vás jistě uvitají z otevřenou naručí ! ahá vlastně oni vác asi plati , tak že tak :)

nonferatus (28.9.2012 08:15:50)

ježííš co to tu mele ten anonym? I kdyby se náhodou naše městská i státní policie zmohly na to, aby takový soft používaly ve svých kamerách, tak ať ho s pánembohem používají!!! Jedině dobře!!! To je snad rozdíl oproti tomu, jestli mně takhle všude identifikuje FB a ukládá to o mně. Fakt mi nevadí, když mně poldové poznají na kameře, jak se cestou z hospody vyčůrám k odpaďáku, což je tak asi nejhorší případ nějakého porušení, ke kterému bych se uchýlil. Jen ať umějí poznat každého debila, co láme zrdcátka, propichuje gumy, krade kanály.... UŽ ABY TO BYLO!!!