Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Smartphone - záruka změny života i sexu

Smartphone - záruka změny života i sexu

Anonym (13.10.2012 00:00:00)

Chytré mobily se pomalu ale jistě stávají nezbytnou součástí našeho života, jejich penetrace již dostupuje padesáti procent. Současně také mění náš život, od toho, jak pracujeme, až po to, jak relaxujeme a jak zacházíme s penězi.

xxxxx (15.10.2012 05:51:35)

Co véce dodat , holt ovce beee beee beee , nic víc nic mín ! jinak se nasmněji až slunce se upsoukne :) a usmaží ovečkám jejich hračky :) je to potom bude narust sebevražd :) ale vlastně tím bude více místa pro normální lidi :)))))))))))))))))))

Fox (15.10.2012 06:11:36)

Až si ono sluníčko upšoukne až to smartphony zničí tak to bude jejich poslední starost. Je vysoce pravděpodobné že by to sebou vzalo i rozvodnou síť která nám napájí i benzinky nebo nemocnice(ano, nemocnice mají naftové zložní generátory, ale jedou na naftu). Já mám třeba taky tel. který se dá teoreticky nazvat smartphone, ale zkuste si najít na Nokia 9500 hru(ne java paskvil) a nebo přehrát video. Za to má plnohodnotnou qwerty klávesnici i s čísly v horní řadě a dá se na tom pohodlně odpovědět na mail když je to nutné.K tomu všemu má neotřelý design ve tvaru fullHD cihly a váží jen 250g. Za žádný jiný tel. bych jej nevyměnil. Ne všichni to mají jako hračku, i když připouštím že je to většina.

xxxx (16.10.2012 06:25:33)

jina N 9500 znám mněl jsem .) pěkná phonek jeden z mála který stal za to :) neříkám že taky nemám dve phony ale naštěstí z androidem :) takže jsem spokojený jelikož co potřebuji tak si sám udělám :) a dalo by se říci že android umí snad všecko co se od daneho HW telefonu dá vamačkat :) u Jablka vidím problém v tom za prvé , jeho zákazníci většína jsou "idioti" jelkož pokud se jich zeptáte proč si koupily vyrobek od jablka , tak jejich reakce je taková , že by jeden vraždil :) " jablko má nej HW , jablko má naj SW a cokoliv jiného je šmejd " ))))) IQ tyqve na to se nadá říci nic jiného ! za druhé jablko vede svoje zakazníky spusobem , co vám dáme neboli dovolíme dělat na našich zařízeních tak to potřebujete ! cokoliv jiného prostě nepotřebujete !!! a šmitec :)))))))) za třetí jablko jejich z\řízení jsou blbuvzdorná :) čili nedávájí prostor se něčemu vice v daném systemu naučit , resp pokud to funguje tak to funguje pokud ne dajto do servisu !!! čili za chvíly si nikdo nic nebude umnět sám opravit jak SW tak HW !!! za čtvrté jablko ničí IQ lidí viz bod jedna :))))))))))))))) že se vám to zdá za vlasy přitažené :? ani ne , znám jednoho eplistu a vím jaky byl před tím než se dal na eple , a dneska už se sním nebavím jelikož se zněho stat totální debil !!! nechopen vlastního myšlení a podobně to je asi všecko :))))

Fox (16.10.2012 18:49:17)

Pokud platí bod č.4 tak podle psaného projevu máte taky nakousnuté jablko :) Já se přiznám že toto celé téma je mi naprosto ukradené. Ať si má každý telefon jaký chce a využívá jej způsobem jemu nejlépe vyhovujícím. Já bych třeba chtěl iphone třetí generace. Měl jej známý a jeho systém byl svižný, slušně se na tom psalo a baterka vydržela dlouho pokud nehrál hry nebo vytrvale nebyl na internetu. Ale hlavně říkal že proti ostatním telefonům jeho systém byl stabilní. Když pomineme masovou populárnost toho telefonu tak vůbec není špatný. Pokud se váš známí výrazně změnil po tom co se dal na jabko tak to byl debil už předtím, jen jste si toho nevšiml. A zkuste změnit psaný projev, trocha tolerance vůči ostatním by asi taky trochu prospěla. Takhle to vypadá že debil jste vy, protože hledat souvislost mezi tím jak se smartphone kazí a opravami HW je trochu mimo. Nebo myslíte že lidi opravdu baví opravovat si telefon? Nebo myslíte že bych stále měl už archaický telefon jako nokia 9500 kdyby neměl stabilní HW a SW?

bzum (17.10.2012 12:34:49)

iP3G je opravdu celkem stabilni, mam tri roky a nejdele, bezel okolo 260 dni bez jakeho koli zaseku, vypnul se jen proto, ze jsem nestihl pouzit nabijecku. A je videt, ze xxxx vubec nevi o cem mluvi, ja jsem si tel. nekupuval kvuli jabku, kdyby v te dobe bylo neco na stejne, nebo lepsi urovni, tak jsem koupil to.

Fox (17.10.2012 23:21:41)

Je od začátku jasné že moc neví o čem mluví. Nicméně je výhradní právo každého člověka ze sebe udělat idiota, i mě se to několikrát povedlo a ještě i povede. :) Jak se telefon chová když hlásí vybitou baterii? Všiml jsem si že smartphony u toho ještě vesele zapínají displej klidně každých 20 minut. Je to "úžasná" vlastnost když si uvědomím že by bohatě stačil akustický signál, baterii určitě nepomůže na deset vteřin rozsvítit celý displej. Zlepšení jsem viděl u nějakého HP s Win kdy si uživatel může nastavit buď blikání malé červené diody nebo mu telefon s plnou parádou zahlásí že je vybitý.

bzum (18.10.2012 00:56:13)

Hlasi se akorat tak, ze se na displeji jednou objevi, ze zbyva poslednich dvacet procent baterie a ukazatel na ikone baterky zcervena, to je asi tak vsechno, nevim jak pri jine verzi iOS, ale u starsi ukazoval jeste deset a snad i pet procent, ale tech dvacet procent je tak akorat na dobiti, na nejake to nekolikaminutove zavolani to jeste staci, protoze pri hovoru nesviti displej, dokonce i v pohotovostnim rezimu takhle jeste docela dlouho funguje.

ss (17.10.2012 08:12:28)

ale jablíčko hlavně funguje, což se o Androidu občas říct nedá