Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows 8 - trhák, nebo podfuk?

Windows 8 - trhák, nebo podfuk?

Anonym (7.12.2012 00:00:00)

Windows 8 jsou na světě, a ať je náš názor na ně jakýkoliv, do doby, kdy se objeví devítky, se jich prostě nezbavíme.

anonym (7.12.2012 08:05:17)

W8 :)))))))))))))))))))) na to nejde napsat nic jiného než že (sranda) je to nehorázná

anonym (11.12.2012 20:39:10)

W8 mam a plne vyhovujou...

starej_vul (13.12.2012 04:57:33)

... a předtím jsi měl co? Windows 7 ?

anonym (8.1.2013 23:29:12)

Pánové a dámy, předtím, než začnete plivat na MS a na počin Redmondu s název Windows 8, tak si sáhněte do svědomí. Kolik z vás Windows vůbec vyzkoušelo předtím, než začalo kritizovat? A nemluvím tu o vyzkoušení takovém, že se jen podíváte na to, jak je to METRO ošklivý, jak zmizelo AERO a vůbec říkat, že jsou Win8 špatné, protože to říkají všichni okolo. Takový přístup, neboli masová demence, není ničým jiným, než pohou demencí. Pravda, já u Win8 nastálo zůstal až po druhé instalaci (poprvé jsem se vrátil k Win7), protože jsem byl jednoduše líný si nový systém udělat po svém. A trvalo to ani ne hodinku. Stáhl jsem si Classic Shell, který mi úplně vypnul METRO (dle mé libosti vypnul i desktopové, rohové detekce myši) a umístil na lištu klasickou nabídku start. V gpedit.msc jsem si vypl zamykací obrazovku a pořádně si nastavil barvy, tapetu a celkový vzhled. Po necelém měsíci mohu s klidem říci, že k Win7 bych se nevrátil ani za zlatý prase. Windows 8 jsou znatelně svižnější, mají rychlejší přenosy dat, rychlejší zapínaní i vypínání. A METRO? To šlo, jak jsem psal, jednoduše (vše během hodiny) ke všem čertům. Čao :)

bzum (14.1.2013 01:49:13)

Take prechazim na w8, ale z XP pro, kterych jsem se drzel uz moc dlouho a negativnimi reakcemi okoli jsem se ovlivnit nenechal, je obvykle pravda, ze ti co nejvic nadavaj to ani nevyzkouseli a nakonec budou mit w8 take. Nejdriv jsem si je samozrejme vyzkousel a i zjistil jsem, ze nema cenu se niceho obavat a jako vzdy nedavat na reakce ostatnich, staci si vse prizpusobit podle sebe a hlavne jsem uz konecne chtel mit 64b.

Pat (3.2.2013 21:54:06)

Souhlasím. Např. na netbook jsou WIN8 dle mého názoru velmi dobrý systém. Používám obojí rozhraní, jak metro (nebo jak se to teď správně jmenuje), tak i klasický desktop. Super rychlé (mnohem rychlejší než WIN XP na stejném železe) a komfortní. Kecy o ovladačích jsou liché. Uznávám, že na slušný HW a práci jsou asi lepší WIN7.

Ing. Jan Bilíček (18.3.2013 22:18:02)

Promiň, ale nemůžu s Tebou souhlasit, protože 95% uživatelů jsou naprosté "lamy" a když Tobě (předpokládám, že jsi IT expert) trvalo přizpůsobení Win8 skoro celou hodinu, tak běžný uživatel si s tím neporadí vůbec. Souhlasím s Tebou pouze v tom, že prostředí Metro je pro desktopy a notebooky naprosto nevhodné.

Luke (20.2.2013 15:43:05)

Mě WIN8 také nijak nevadí, ale nemůžu na ně přejít, protože je pro mě životně důležité, aby tam běželo Adobe Creative Suit CS4 a přímo Adobe mi potvrdilo, že tam nefungují (fungují až od verze 5.5+), tak pro mě je jediná možnost zůstat u WIN7. A to je zase k zamyšlení, že takových programů bude více, co tam alespoň teď ze začátku nepojedou... Nehrnul bych se do nich, na XPčkám jsem také frčel X dlouhých let a to už byly dávno venku sedmičky. O nic jsem nepřišel :)

vvooddaa (27.6.2014 17:38:32)

Ty jo, to jsou podvodníci.Já jsem na stránkách Adobe četl že ty CS 4 tam jít mají.Mám je a pokouším se je rozchodit.Snad bude existovat nějakej doplněk, pro ně atd...alespoň časem, doufám..

EL (16.12.2012 22:33:02)

Až ty W8 někde stáhnu,čili ukradnu tak je ohodotím . Po předchozích skušenostech běžného uživatele,nejdřiv skusit plnou verzi a potom se uvidí.

naser si (24.12.2012 19:49:56)

Windows 8 FUJ takové šunty jak windows phone to vypadá... počkat ono to je od windows phone okopirované to rovnou si koupím vistu ta je o mnohem lepší nebo rovnou si stáhnu windows 98 nebo 95 xD

bangava (27.12.2012 12:38:03)

Vistu? Ses asi posral v kině. Vzpamatujte se už konečně ajaidi a neserte se do věcí kterým nerozumíte!

Rosťa (6.2.2013 21:14:27)

Proč ne? Nápodobně....

bangava (27.12.2012 12:35:27)

Nemusíš je krást. Jsou legálně ke stažení a jestli nejsi pitomec tak si je na netu najdeš. Jsou to triální verze v AJ

bangava (27.12.2012 12:33:06)

Nemá smysl čekat na další slátaninu od microsoftu. W8 jsem vyzkoušel a opět zklamání. Žádná z dlaždic nefungovala jednoduše proto,že mé rozlišení nebylo dostačující. Ovladač na W8 není k dostání. Chybí ovladače,není kompaktibilní s předchozími verzemi. Prostě jen trápení. Důrazně nedoporučuji pro ty,co si chtějí upgradovat starší verze Windows. Chybí ovladače!!! Je to celé podraz.

steelrock (23.1.2013 13:09:24)

Mě je to jedno, já používám Linux (osobně doporučuji), takže wirus 8 nepotřebuju!