Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Také jste zabloudili díky Applu?

Také jste zabloudili díky Applu?

Anonym (15.12.2012 00:00:00)

O debaklu, který se Applu povedl kvůli nevydařené GPS mapové aplikaci, se toho napsalo dost a dost. Byla to hrůza děs, ostatně oprávněně padaly hlavy. Šoufky si z toho dělal kdekdo, konkurence nadšením tančila chorovod. Opět oprávněně.

anonym (16.12.2012 01:20:55)

pěkně napsané :))) ono zaleží jakou navigaci mate a hlavně jakou mapu v ní :) atd každá co mi prošly rukama, mněla najké mouchy jední větší druhá menší:) ale najvíce mně dostal Tomtom z mapu z roku 2009, když mně na slovensky nutil projet obchodákem :)(((a snažil se mi vnutit ne to není obchodák tohel křižovatka ))) i přez upozornění na tomtom že mají chybu do dneska něbyla tyto chiba opravena :) zase SYGIC NAVIGATION mně zavedly do lesa :) a tvrdil mi že to dalnice :) u když od D1 žadný rozdíl to mněl pravdu :))) U Tomtom nedoporučuji nastavovat epsolutně nejkratší cestu v menu !! tedy pokud nemám 4x4 a vysoký podovozek :) pak vás navigace tahá přez polní cesty a místy snad ani lesel bez cesty :) za to MIO je fakt super krám u několika navigaci ,se mi stalo v polsku když přišla mlha jak že nebylo vidět na 2 metry z auta , stracen signál a furt dokola :) fakt kvalita

Boris (16.12.2012 16:34:56)

Sakra chlape, co jste měl z češtiny na ZŠ???

L. (17.12.2012 12:16:40)

Mám iphona 5 a v rámci ČR jezdím podle GPS bez problémů:)

K (17.12.2012 18:39:54)

Nemám iphona 5 a v rámci ČR jezdím i bez GPS bez problémů :-) Mapa je nezmar :-)

anonym (20.12.2012 07:54:57)

he he to bych chtěl vidět :)))))))

Dreit (17.12.2012 23:38:47)

Za mě jednoznačně navigaci s OpenStreetMap, konkrétně na Androidu používám bezplatnou verzi navigace OsmAnd a od poslední verze už si nemůžu stěžovat vůbec na nic (výpočet trasy už netrvá 10 minut na 100 kilometrů, ale asi jen 15 vteřin).