Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ČTÚ zrušil aukci kmitočtů. Znamená to zpoždění nástupu LTE i skutečných virtuálních operátorů

ČTÚ zrušil aukci kmitočtů. Znamená to zpoždění nástupu LTE i skutečných virtuálních operátorů

Anonym (11.3.2013 00:00:00)

Český telekomunikační úřad zrušil již několik měsíců trvající aukci volných frekvencí pro provoz LTE. Jedná se o volné rádiové frekvence v pásmu 800 MHz, 1 800 MHz a 2 600 MHz. Důvodem zrušení je podle ČTÚ to, že operátoři nabídli moc vysokou částku. Následkem toho se zpozdí příchod čtvrtého operátora (kterým chce být společnost PPF Mobile Services ze skupiny PPF) – to de facto znamená i pomalejší rozvoj LTE trhu a také skutečných mobilních virtuálních operátorů. Tedy pokud budeme předpokládat, že by PPF Mobile Services splnila své dřívější sliby ohledně rychlé výstavby LTE sítí, levnějších datových a hlasových služeb a spolupráce s ostatními firmami.

AnubiscCz (11.3.2013 16:48:32)

Ahoj hele chci se zeptat kdyz muze O2 a T-mobil vistavet sit i bez ty licence tak naco je vlastne ta aukce nebo jak to vlastne pobezi kdyz to postavej a nebudou myt ty pasma??? diky za odpoved

Umikov (12.3.2013 08:17:56)

Nauč se česky a potom se ptej.

AntiUmikov (12.3.2013 17:25:43)

Máte nějaký problém?

Umikov (13.3.2013 16:19:09)

Mám problém. Nemám rád jelita co neumí česky a všude se to hemží jejich příspěvky. Máš s tím nějaký problém?

Toman (14.3.2013 12:01:38)

Já mám spíš problém s tím, že někdo se na něco ptá a jiný mu místo odpovědi vynadá za něco úplně jiného. Podle mě je to tak, že stávající operátoři vystaví LTE na frekvencích, které mají již k dispozici z dřívějších aukcí. Např. na 800 MHz pravděpodobně nebude zatím nic, protože tuto frekvenci naši operátoři zatím nevyužívají.

anonym (14.3.2013 19:56:17)

a zase najký kokta co miluje pravopis :( raději příště dejte odpověd , než začnete něco kokotat o češtin

Umikov (15.3.2013 10:26:58)

Ve vašem případě, bych zvažoval koupi nové klávesnice. Na té stávající asi chybí nějaké klávesy.

OSPF (18.3.2013 12:22:34)

Vzhledem k vasemu vyjadrovnai nema odpoved smysl. Pochybuji, ze by jste ji pochopil. Jinak tomu, ze by jste odpoved nechapal naznacuje i to, ze odpoved muzete dostat behem par sekund ktere venujete dotazu na strycka googla.