Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Adobe Cloud na celoživotní splátky

Adobe Cloud na celoživotní splátky

Anonym (17.5.2013 00:00:00)

Z čistě firemního hlediska je to zlatý důl – software neprodávat, ale pronajímat. Ono sice jakési blábolení o tom, že zakoupená krabice se softwarem zůstává majetkem prodávající firmy, existovala již dříve, to ale bývalo v reálné situaci využívání jen k tomu, aby se firma vylhala z případných průšvihů.

anonym (17.5.2013 21:05:43)

mno je vidět že adobe čídi banda pitomcu ! a co dále dodat ? , snad je zbohem adobe ! takovou nebo podobnou chibu udělalo dost firem v minulosti a kde jsou ? nikde skrachovaly :)

# (17.5.2013 22:38:09)

jasne ty chybo ... jinak cas ukaze, popravde spousta firem jede na bazi subscription, takze to neni nic novyho uz nakou desitku let, jen o tomto se vic mluvi.

anonym (19.5.2013 07:29:04)

navíc z jakoho koliv prodktu nebo řešení která obsahuje slovo CLOUD ! mám kopřivku ! už je z principu

nereknu (18.5.2013 08:03:52)

Nauč se pást Česky, to jak píšeš je hrůza... Jinak, napiš aspoň jednu firmu, která sw pronajímala a zkrachovala, já takovou žádnou neznám. V těch 75dolarech bude určitě mnoho výhod - možnost mít LEGÁLNĚ sw na více počítačích (s tím, že bude moct být puštěna jen jedna instance zaráz), cloudové úložiště, podpora, dost možná se nějaké delší výpočty budou dělat na cloudu, atd,... Navíc při ročním předplatném to bude stát 600$. 1000Kc měsíčně.

anonym (19.5.2013 07:28:05)

k psani se vajadřovat nebudu moje věc :) jasně jak tak vidím ovce se chitají na slovo Cloud :) jak pes na uzené :))))))) jediné vyhody co z toho bude plynout jsou pro adobe :) nic víc , více peněz ! za každou capinu se bude platit ! i když ji třeba nepotřebujete ! navíc když to pojede přez cloud , tak co se asi bude dít ? milé adobe se bude čumnět na vaší praci :) tedy na věci co děláte v jejich produktu ! atd už vidím jakým načením bude skákat najký navrhař když pak zisti , ze jeho navrch někdo skopiroval aniž by ho tvurce " vynesl ze svého PC " a je toho více ! navíc lidé co na tohle řešení přistoupi budou defakto v pasti ! resp odkazaní na milost a nemilost ADOBE ! navíc cena předplatneho dělá neco kolem 13000 kč ročně takže za 8 let 104000 kč nevím jake maji ceny přesně ale i tak se defakto ceny zvednou jelikož budou chtit platit za každy prd ! jo mně by zajímalo jaké další firmy nebo produkty jedou přez cloud ? mám na mysli takové jaké ma adobe ?

nereknu (19.5.2013 07:38:59)

Profik si stejne kupoval vicemene kazdou novou verzi, popripade kazdou obverzi. 8 let stary photoshop rozhodne profik nepouziva. Neikam, ze je to idealni, ale duvod ke krachu ti rozhodne neni. Jinak, pronajima oracle, ted ms zacal spekulovat. Strucne, adobe se chce zamerit predevsim na firemni klientelu, ktera vyzaduje podporu a aktualni sw a to adobe da. Stezuji si jen lide, kteri to pirati (dost mozna to nepujde cracknout).

anonym (19.5.2013 22:49:26)

stím piratěnim to asi ne , nevím proč by si tihle lidé mněly stěžovat ? a slovo nejde neexistuje :) jde o to že cena daného produktu bude větší :( dále pak zavislot na jejich cloudu !!!!! a tím pádem na připojení internetu atd čili dost nevýhod !

Dreit (19.5.2013 11:04:08)

Pokud bude Adobe Cloud umět číst původní soubory ze starších verzí Photoshopů, ale ukládat jen do vlastního novějšího formátu, tak mají vyhráno.