Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prokletí zjednodušování aneb Rychle a zběsile

Prokletí zjednodušování aneb Rychle a zběsile

Anonym (9.11.2013 00:00:00)

Protože žijeme rychle a zběsile, zjednodušujeme si věci. Je o pochopitelné, člověk se nechce zdržovat. Čas je vzácná věc, ačkoliv někdy spěcháme jen k počítači, u něhož pak strávíme nejlepší léta svého života.

anonym (12.11.2013 03:20:54)

ani se nadivím že vás vyrazyli z blesku a AHA :) jsem zvědavy kdy vás vyperou z DSL.cz už aby to bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kdy si to býval normální srver o HW/SV a problematice ADSL atd , a tedka ? horší jako blesk nebo AHA -------- Vážený pane či paní, v Blesku ani AHA jsem nikdy nedělal a bohdá dělat nebudu. Na server DSL píšu již několik let, stejně jako ostatní autoři. Nevím, kdy jste se probudil / probudila z hibernace či komatu, ale už pod články své výkřiky prosím nepište, je to zcela zbytečné. Děkuji, Jan Lipšanský.

anonym (16.11.2013 10:45:00)

možná jsem blbej , tak mi prosím žekněte co máš váš članek společného z HW nbo SW ? nic !

anonym (20.11.2013 00:00:53)

prosím neoblažujste tento server svými články , je mi znich ne bliti děkuji , jestli máte potřebu se vykecat , tak hospoda je pro vás idealní místo

Návštěvník (25.11.2013 23:16:20)

Musím se autora zastat, článek sedí na tuhle civilizační chorobu jako prdel na hrnec. :)