Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Smartphone na steroidech

Smartphone na steroidech

Anonym (14.11.2013 22:30:00)

Samsung se se svým nejnovějším modelem Mega (6,3palcový displej) zařadil do šiku výrobců sloních mobilů, které více či méně úspěšně smývají rozdíl mezi tabletem a mobilem.

Petr Holub (15.11.2013 12:12:33)

Poloslepým brejlovcem jste urazil všechny slabozraké a lidi se zbytky zraku (to není totéž). Styďte se za své výrazy.

Fox (15.11.2013 17:22:35)

Souhlasím, když toto slovní spojení použije někdo v diskuzi tak se to dá ještě přehlédnout, ale v článku už vypadá poměrně blbě. Něco málo k článku, kde je poptávka, tam je i nabídka. Mezi přáteli vidím že jim pádlo vyhovuje a střeva moc neřeší když jim veškeré aplikace fungují tak, jak mají. A ano, telefon je primárně k telefonování, však také kdo chce si může koupit jednoduchý telefon bez OS a tablet když jej chce.

Toman (18.11.2013 11:08:49)

Mě naopak přijde i 4 palce moc. Ale s článkem taky souhlasím, blbě vidícím se na to dobře kouká, ale drží se to v ruce stejně na prd všem podle mě. :) Mě tu naopak chybí malej smartphone s klávesnicí. Nástupce E52. Výrobci chrlej jednu kraksnu za druhou, ale na tenhle segment úplně zapomněli.

anonym (19.11.2013 23:58:42)

A co tyk čekate od autora ? kterého nechtěji ani v blesku ani v AHA :))) tak se přismolim sem , a piše totalní kraviny :)

Franta (15.11.2013 23:39:46)

Vy jste jak ti vozíčkáři... Aby se člověk bál nakonec cokoliv říct, že se nějaký pošuk ozve, jak ho to uráží. I když třeba sám vidí dobře a vozík nepotřebuje.

Toman (18.11.2013 11:10:23)

Já jsem úplně nevidomý a výrazu jsem se pousmál. :) Ale ano, v článku to vypadá divně, to je pravda.

buchtak (16.11.2013 10:27:59)

V podstate s clankem souhlasim, prinos tabletu kolem 7" prilis nechapu - to uz si v tom baglu muzu rovnou nosit neco vetsiho. Jen ty 4 palce pro telefon jsou podle me zbytecne malo. Do kapes se v pohode vejde i 5.7" Galaxy Note 3, alespon tedy do tech mych. Na vetsich displejich se lepe pise. Kdyz je clovek nekde na cestach a potrebuje se orientovat podle google mapy, s vetsim displejem se lepe pracuje. Nebo kdyz si chci ve vlaku precist nejake pdf, prohlednout web ci zkouknout film, plati to same... Myslim si, ze max. a zaroven optimalni velikost smartphonu je nekde pod 6", protoze pak poskytuji max. komfort pri prakticky stejne mobilite jako mensi modely.