Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows 9 mají vyjít v dubnu 2015. Osmičky jsou prý něco jako Vista...

Windows 9 mají vyjít v dubnu 2015. Osmičky jsou prý něco jako Vista...

Anonym (20.1.2014 00:00:00)

Společnost Microsoft očividně není spokojena s tím, jak uživatelé (ne)přijali Windows 8. A tak už zanedlouho vyjde nová verze Windows, která s "Osmičkami" nechce mít nic společného, třebaže zatím jen podle názvu.

Albert Říčný (24.1.2014 21:23:47)

Windows 8 jsou stejný shit jako Visty, naštěstí v práci nám ještě jedou XP a doma používám Linux Ubuntu..

Ivan (26.1.2014 00:15:07)

Win 7 taky nejsou špatné. Mě od Win 8 odradil jeho odstrašující vzhled a když jsem v něm hledal ovládací panely tak jsem v tu chvíly chtěl mít po ruce i ty programátory. :-D

VZ (14.4.2014 15:48:15)

Sedmičky jsou lepší, než XP. Na druhou stranu na starším železe se XP pořád hodí. osmičky přinesly příliš velkou změnu v ovládání a to není asi nikdy dobře.Evoluce je v tomto případě lepší, než revoluce.

hovno (21.4.2014 14:15:17)

Nenávidím Win8. Nic na něm nefuguje. Je to jedna velká série chyb.

Mystiq (12.7.2014 05:35:52)

Zdravím. Na notebooku mám nainstalovaná Windows 7 a jsem s nimi velice spokojený. Ale těm končí podpora v lednu 2015. Na stolním počítači jsem měl Win XP, ale těm skončila podpora a byl to stejně již prehistorický systém, který jsem používal jen ze zvyku a pro jeho relativní jednoduchost. Potom jsem si na PC koupil Windows 8 64 bit a musím nesouhlasit s všeobecným opovrhováním tímto systémem. S aktualizací na 8.1 přišlo vyladění chyb a některá vylepšení. Ale uznávám, že Modern UI (Metro) je určeno pro dotykové displaye, tak jsem si svá "okna" vyladil, že mi startují přímo do desktopu a mám nainstalované normální tlačítko START jako u předchozích OS (vše zdarma). Nejvíce se mi líbí rychlý boot, který trvá k přihlašovací obrazovce pouhých 10 (!) sekund a potom také efekt u desktopu, kde se s každým probíhajícím obrázkem na pozadí změní barevné ladění lišty a oken. Všechny programy mi normálně fungují a ovladače lze použít ty, co jsou určené pro Windows 7, takže ani v tom nevidím žádný problém. Chce to prostě jen trošku šikovnosti a nebýt pohodlný a myslet si, že člověk dostane servis pod nos v podobě dokonalého programu. Vše se dá řešit a já mám svá Windows vymazlená. A Windows Vista byl opravdu nepovedený systém. Byl hrozně pomalý a nestabilní, což se o nejnovějších Windows 8.1 říci rozhodně nedá. U mě naprostá spokojenost...