Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > t-mobil internet

t-mobil internet

lenka (11.2.2014 19:42:33)

Mužete mi poradit mám internet od t- mobilu vdsl rychlost 40mgbt v počítači mi to ukazuje tu rychlost která jde do počítače ale když dám naměřit rychlost tak mi to ukazuje jen nejakých 25mgbt jak je to možný mám někde nějkou chybu? Poradte děkuji

Milan (13.2.2014 20:08:26)

Dobrý den Lenko, pochopil jsem že máte tarif ADSL Premium s rychlostí až 40 mega to co vám ukazuje počítač by mělo být co vám umožňuje síťové připojení v počítači.Ta rychlost v tarifu je udávaná maximální rychlost internetu,jestli chcete napište my prosím vaší celou adresu nebo pevné číslo vaší ADSL přípojky a mužem se společně podívat jakou maximální rychlost můžete využívat popřípadě Vám můžu s IT Technikem společnosti T-Mobile zařídit opravu či konfiguraci vašeho internetu můžete pro bezpečí napsat na email: volny2008@email.cz

anonym (13.4.2014 22:38:49)

otázkou je jakou máš skutečnou synchronizační rychlost, lze zjistit v menu modemu, všeobecně rychlost omezují i všelijaké antiviry, firewaly, procesy na pozadí. Největší brzda bývá taky windows samotný, zejména nastavení TCP protokolu, tady pomůže optimalizovat prográmkem třeba TCP Optimizer, neistaluje se jen se spustí, po otevření je tam takový teploměr s požadovanou rychlostí, jezdcem posuneš třeba na 50 Mbit, potvrdíš změny, PC se restartuje a pak zkus třeba tady na DSL změřit rychlost