Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Co jsem se naučil při hraní on-line her

Co jsem se naučil při hraní on-line her

Anonym (15.3.2014 00:00:00)

Mám v oblibě různé sportovní on-line hry – fotbalové, hokejové a jeden tenisový a jeden basketbalový manažer. Všechny mne naučily něco do života.

anonym (18.3.2014 07:13:06)

bože co to zase je za sra*** ? už psaní takový nesmyslu nehte a běžte raději ven je jaro :) proboha raději ne další článek by byl jako je venku jaro :) zahodte pc nebo raději ho vrate kde jste ho koupil z tím že jste mooc velky b*** na to aby jste ho vlatníl :)

anonym (18.3.2014 07:14:15)

A další věc nikoho nezajímá jako hry mate v oblibě !!! bežte se vyblit jinam děkuji !!!!!!!!!!!!!

bzum (19.3.2014 17:36:42)

Z anonyma si nic nedělejte, on je to vlastně nemocný člověk. Chudák ani neví, co dělá, kvůli špatné finanční situaci ve zdravotnictví ho museli předčasně propustit z léčebny, ještě že má DSL, je lepší, když doma rozmlátí klávesnici a vybije se ve virtuálním světě.

Franta (19.3.2014 22:00:48)

Ale obdivuju jeho nebo její vytrvalost, cpe sem svá úchylná moudra už od loňskýho roku. Jeden by řekl, že už si dá za tu dobu pokoj a půjde si číst raději nějaké moderní filozofy. Posledně se vztekal, že mu smázli nějaké komentáře. Ani se nedivím, když jsou zcela mimo a ještě urážlivé. Porušuje tím všechna pravidla diskuze. Možná by admin zase mohl zasáhnout, nebo si podle IP dotyčného zjistit, aby dal pokoj.

info@dsl.cz (20.3.2014 08:58:12)

Vyhrál BAN, když už nemá rád hry. :) Jindřich Pekař DSL.cz

anonym (20.3.2014 12:33:13)

A kdy naposledy tu byl slušný článek o HW nebo SW pro ADSL/VDSL/3G/LTE ? to už bylo fakt davno co tu bylo něco slušného :) a nebo jsem slepý

L. (20.3.2014 14:08:01)

Pane Anonyme, nikdo Vás nenutí ty články číst. Také mně příjde, že jsem dost mimo.

anonym (20.3.2014 12:30:44)

vážně uražlivé ? to že řeknu nazor že autor by mněl vyhledat psychiatra ! není podle mně uražlivé ! a to že jsem se autora ptal na to jestli má už učtenku od psychiatra ? to byla rakce na jeho stupidní článek o učtenkách :) kdyby raději autor udělal najkou recenzi o HW / SW tak to bych ani neceknul max poděkoval :) ale tyhle kraviny co tu píše autor jsem rovny blesku a ANO platkum :) mně tak připadá že DSL vyhazelo před dvěma lety všechny rozumné autory a najalo jednoho, ktery byl vyhozen z blesku nebo ANO :)

Franta (21.3.2014 12:32:45)

Anonyme, jen dokazuješ, jak jsi hloupý. Autoři, co sem píšou, tady čtu víc jak dva roky, možná sedm. Dřív jsem ještě psala paní Pužmanová, ale tu odtud vyštípali podobní anonymní komentátoři, protože psala na ně příliš odborné články. Ale tvoje dojmy jsou skutečně mimo realitu. Také nechápeš jednoduchou myšlenku, že sobotní články jsou oddechové a nikdo je nebude psát tak, aby se líbily jednomu ukňučenému anonymovi. A konečně jsem četl některé tvé komentáře, kde jsi zrovna neurážel. Nejenom, že sis pletl autory, ani jsi nevěděl, kdo psal článek, pod kterým se vztekáš jak malé dítě. A když ses pokusil napsat něco "odborného", bylo to zcela mimo realitu, třeba když sis pletl mobilní a cloudové služby. Takže si sám zajdi k psychiatrovi, a pokud ti to tady nevoní, jdi prudit někam jinam, nikdo na tebe není zvědavý.

SOVI_OKO_KOKO (13.4.2014 09:57:40)

Dobrý den, pane Anonyme, chci Vám poděkovat, a pochválit Vás, protože jste nejlepší a všem jste to tady natřel....a bez štětce...hmm Kdepak Anonym.....malíř je to. S.