Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kam zmizely intimní telefony?

Kam zmizely intimní telefony?

Anonym (22.3.2014 00:00:00)

Stojím na poště a čekám ve frontě na výdej zásilky. Sice jsem byl doma, ale dostal jsem oznámení. Jeden z důvodů, proč se mi nelíbí služby České pošty. A všimnu si najednou kabinek. Kabinka 1, 2 a 3.

babča (22.3.2014 08:52:43)

Já jsem viděla telefonní budku na chodbě IKEMu. Nebyla určena k volání, byly v ní v poličkách knížky. Ne nové, ale už dost osahané. Taková mobilní knihovnička. Fajn nápad. Později jsem si uvědomila, že jsem o tom už někde slyšela. Dobré využití pro končící budky.

K P (23.3.2014 15:37:20)

Čas od času každý z nás automat nutně potřebuje. Údajně jsou DOTOVANÉ státem!!! A současná realita? 5Kč/minutu! Většina těch nejdůležitějších hovorů trvá zpravidla 20 sekund. Zde i za takový hovor zaplatíte 15, při sebekratším překročení této doby tedy už 30Kč! Je s velkým podivem, že cena není nižší než volání z mobilu, což by uživatele mobilních služeb motivovalo k používání budek! Tím by firma ovládající síť budek přetahovala obrat konkurenci. Pokud jde opravdu o službu dotovanou,tak už to nechápu vůbec. Pro informaci uvádím info uvedené na stránkách o2.cz Zdroj: http://www.o2.cz/osobni/203298-volani/51252-telefonni_automaty.html Služby veřejných telefonních automatů Cena/impulz vč. DPH Telefonování 15,00 Kč SMS do mobilních a pevných sítí v ČR 5,00 Kč Zpoplatňování volání Časový interval mezi dvěma tarifními impulzy platný od 29. 12. 2008 1/Místní a dálkové hovory 2/Hovory do mobilních sítí v ČR 3/O2 XCall Impulz 1/180 s 2/60 s 3/90 s

K P (23.3.2014 15:40:32)

Ještě bych dodal, že budky kromě volání z automatu, využívám i při volání z mobilu, při čekání na tramvaj i jako úkryt před deštěm.

Ja (4.4.2014 11:28:26)

Pokud jste chtěli někomu zavolat, museli jste být s dotyčným majitelem telefonního aparátu kamarádi. - nesmysl, pokud v miste nemohlo byt zrizeno vice telefonu, tak rodina, ktera elefon mela, poskytovala pristup k telefonu povinne... Neco jako verejna telefonni stanice u soukrome osoby... S tim ze autor nevi kolik stoji volani z pevne (voip) tak by nemel psat podobne clanky, cena je od 0,59 Kc za minutu, tarifikace 1+1, zadny pausal... Takze podstatne mene, nez plati bezny ovcan za mobil...