Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Tablet jako znamení konzumní doby

Tablet jako znamení konzumní doby

Anonym (28.6.2014 00:00:00)

Už asi týden se snažím rozchodit tablet. Fungoval půl roku, pak se některé aplikace ztratily nebo zůstala jen potlačená ikona a hláška tvrdila, že aplikace není nainstalovaná.

anonym (28.6.2014 21:06:56)

pisálek/čmáral, znamení moderní doby :)))))

pprochy (29.6.2014 18:04:51)

Nerad to říkám, ale platí stále "nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci". I když nevím co jste měl za značku a typ. Také dost záleží na štěstí. Mám v rodině 1 iPad první generace, 2 iPod Touchy 4. Generace , 1. IPhone 4s. , Blackberry playbook. Všechny koupené z druhé ruky na Aukru. Kromě občas překousaných kabelů, rozšlápnuté nabíječky jsou to prostě "držáky".

anonym (2.7.2014 06:12:40)

Až se tu zase oběvi článek o HW nebo SW nebudu rýpat :) do ty doby rýpat prostě budu ! kdy tu byl najký slušný článek ? to už je fakt dlouho !!!

Franta (2.7.2014 09:19:58)

Otázkou je, co myslíš, anonyme, pod pojmy HW a SW. Tablet například je hardware, stejně jako mobilní telefony jsou taky hardware. Aplikace v nich jsou software. Ba ne, kde je v hlavě vzduchoprázdno, tak ani Bůh nebere.

anonym (29.6.2014 18:18:17)

Stejně jako hloupé komentáře hloupých lidí pod články

anonym (2.7.2014 06:10:43)

a blby koment pod tim :)

videafilosofie.webnode.cz (30.6.2014 19:59:16)

Tak si nekupuj takové věci jako tablet a maily a web řeš přes PC, NTB nebo telefon :) Já mám telefon který našel příbuzný na chodníku, PC asi 8 let starý co mi někdo daroval a pařím na tom battlefieldplay4free (LOW ddetaily mi tak nevadí, stejně mám CRT monitor) :) A telefon zvládá maily a SMSky posílané přes internet i XMPP (jabber s OTR šifrováním). Opera mini tuším že verze 3 tam také jde.. mapy mi tam nejdou.. Ale třeba na starších telefonech kde je symbian to najde polohu i bez GPS dost přesně v google mapách :) Ale jako vítěz vítězství nad současnými komerčními a konzumními poměry výrobců elektroniky bych viděl jen to, když bych nebyl jakkoliv zapojený do systému kapitalismu (který je stejně provázaný se sociálním státem, placením daní atd..) a nepoužíval žádnou elektroniku :D

wenkovan (1.7.2014 08:37:14)

Počítači se živím skoro od té doby, co se tu objevily a již léta se držím osvědčeného pravidla: jako čert kříži se vyhýbat všem novinkám a počkat, až se buď osvědčí nebo zmizí. Tak se mi podařilo vyhnout se např. WinME, WinVista, netbookům, tabletům, cloudům apod. Někdo to má jistě jako koníčka a musí mít vždy to nejnovější na trhu, znám pár takových a mají dům přecpaný nefunkčními krámy, ale já si tím vydělávám a nemám na hraní čas.