Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zlom: Windows budou stejné pro všechna zařízení, od PC k mobilu

Zlom: Windows budou stejné pro všechna zařízení, od PC k mobilu

Anonym (28.7.2014 00:00:00)

Nový šéf společnosti Microsoft potvrdil něco, o čem se mluví už dlouho: nastane konec starých Windows, jež jsou roztříštěny napříč platformami. Dojde k sjednocení Windows, Windows RT i Windows Phone, ty nové mají být "stejné" bez ohledu na použitý přístroj a rozlišení displeje.

ivdo (28.7.2014 08:27:55)

To zase bude kočkopes, jednotný vzhled a ovládání na displej 4" i 30" ovládání myší i dotykem? Chystají směr Nokia mobile?

Trix (28.7.2014 14:27:34)

Microsoft prostě dělá všechno pro to, aby lidé zůstávali u "starých" osvědčených systémů. Je vidět, že všude platí - jakmile něco funguje, je třeba to okamžitě rozvrtat! Vzhled nejlépe ala zhulený mladý nezávislý designér, důležité prvky minimálně na dvacatero kliknutí a chraň bůh dát uživateli čistý systém, protože my (od Microsoftu) víme naprosto přesně co chceš, či potřebuješ. Postupoval jsem od Win98 až do nynějších 8.1 (8.1=týden vztekání, než člověk odinstaluje a pozakazuje kde jaký brak + pár úprav vregistrech). Jestli se další systém chystá v podobném duchu... Asi je čas přejít k jinému systému.

Lukasso (29.7.2014 11:47:13)

Windows je nic... Samej restart a nic z toho. Léta už jedu na Linuxu (Ubuntu) a nic mi nechybí... Samo sebou, každej systém má své "mouchy" ale Ubuntu je zatím pro mně nej...

buchtak (29.7.2014 17:09:23)

Uz se tesim na ten marketing pro Windows 10: Hate the tablet-like behavior of Windows 9 on your PC? Try Windows 10, now in in different flavors! Pick the version that suits your device the best. Try out our new Windows for PC, carefully optimized for everyday use on your computer or laptop, and maximize your productivity! Now cheaper than ever! Your potential. Our passion. Microsoft

jakub (30.7.2014 21:28:30)

jen aby to nebyl zlom pro MS, kdy uživatelé řeknou "a dost". Já myslel, že W8.x stačily.