Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Furt něco mažu

Furt něco mažu

Anonym (30.8.2014 00:00:00)

Používám dvě e-mailové adresy. Jednu soukromou, jednu pracovní, vlastně firemní. Na soukromou mi chodí hromady spamů, firemní mám jištěnější a ne každému ji dávám. Ale vlastně nakonec mám ještě třetí.

balsiker (31.8.2014 14:46:07)

To je tedy relativně hloupý článek. Chápu tyhle problémy s novými technologiemi, ale to řešení už ne. Například zakládat si novou emailovou schránku na sloučení dvou jiných emailů, když je zadarmo varianta mít obojí v jednom programu, to by ještě byl detail, ale vyhodit ty takzvané zdržovací programy a zmínit tam anitivir a defragmentaci a aktualizace? Autor možná netuší, že od toho, aby u toho člověk nemusel ztrácet hromadu času, se dají skoro všechny tyhle věci zautomatizovat a provést v době, kdy člověk u toho počítače není, ale vykašlat se místo toho na ně a pořídit si počítač, co se nebude zdržovat stahováním aktualizací? Doufejme, že se takhle stupidní myšlenkou nezačnou někteří čtenáři tohoto článku i řídit.

Franta (1.9.2014 11:13:29)

A nebo se vykašle na nějaké automatizování a hledání cest k automatizování, a koupí si Apple. :-)

Josef (5.9.2014 21:44:21)

Tak tenhle pokus o ftip je už hodně okoukaný :-(

Martin (24.9.2014 17:05:14)

Pro někoho vtip, pro jiného denní realita. Než něco odsoudíte, doporučuji to zkusit...

GA (4.5.2015 19:30:16)

Taky mám pocit, že autor by asi potřeboval Mac a iPhone :-) Sice už to není tak slavné jako dřiv, ale pořád to většinu těhle problémů ještě řeší..

anonym (2.9.2014 09:39:11)

A otázka zní jak?

Aaa (28.9.2014 22:27:29)

Taky furt něco musím mazat. Tuhle to byl holící strojek, protože se mi nějak zadrhával. Před měsícem jsem mazal šicí stroj, vyluzoval nějaké divné zvuky. Taky řetěz na kolo, už zase skřípal. Prostě furt něco mažu:-))))))))))))))))))))))))))))))