Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Tipy, jak vyždímat operátora

Tipy, jak vyždímat operátora

Anonym (5.3.2015 09:00:00)

Účty za telefon a internet už patří k našim pravidelným výdajům na zajištění běžného chodu domácnosti. Pokud budete chytří, tyto faktury vás nemusí zruinovat, ale naopak na nich můžete výrazně ušetřit. Nemožné, říkáte si? Ukážeme vám, jak na to!

Webman (5.3.2015 10:43:34)

Kdyby redace měla kapku slušnosti, tak informaci o tom, že se jedná o komerční sdělení, uvede u článku už na první straně, a ne až dole po článkem. DSL.cz je dlouhodobě o ničem, ale toto už je zoufalost....

PJ (5.3.2015 19:11:36)

To, že jde o reklamu je zřejmé už podle prvních pár vět. Za sebe musím říct, že právě kvůli těmto velkohubým článkům jsem od O2 odešel. Všude píšou o supervýhodných balíčcích, ale když chce člověk něco specifického, tak to nenabízí. Chtěl jsem výhodný balíček volání na Slovensko (máme tam příbuzné), nabídli mi jen drahý balíček volání do Evropy. Prarodiče měli pevnou jen kvůli doktorům, apod. Kvůli provolaným deseti minutám měsíčně platit stokoruny bylo o ničem a po 40 letech jsme pevný telefon nakonec zrušili. O2 prostě nechápe, že existují lidé, kteří jednoduše nemají potřebu volat. Přitom pevná se v nouzi hodí.

bzum (6.3.2015 21:16:40)

Nechápu to zrušení pevné, už jen proto, co píšete, v nouzi se opravdu hodí, i kdybych celý měsíc neprovolal ani minutu, tak těch pár korun měsičně za to raději dám, až se něco stane, tak potom bude pozdě.

Tweek (8.3.2015 02:57:05)

tu vychvaluji O2 blazni na me adrese mi tvrdili ze 20mb/s net + TV pohoda a jaka je realita ? 5mb/s net kdyz je vypnuty set top box kdyz ho zapnu tak mam internet o rychlosti 1.8mb/s NICE a za to si uctuji 825kc mesicne? bohuzel jiny poskytovatel internetu tu neni :( UPC 4EVER!

anonym (8.3.2015 21:37:58)

Ano výhody jsou super ale jen pro O2 a další, ne pro klienty :)))))

Karl (11.3.2015 18:40:59)

Nedavno jsem se dozvedel ze O2 je 100% vlastnikem virtual operatora Ceska servisni a spravni ala Bonerix jejich nabidka za doby prave Ceske servisni a spravni byla celkem slusna a co nasledovalo po prevzeti si asi dokazete predstavit )). Okamzite zdrazeni jednoho tarifu o 3000%/mesic a druheho o 105 Kc/mesic. Jinak chovani preslo od vstricnosti k naprostemu standardu O2 naproste opovrzeni zakaznikem. Jeste ze mi tento rok konci vazanost na internet s pevnou linkou. Take jim velmi rad predvedu jake to je kdyz prijdou o 750 Kc/mesic ))). Vysvetlovat blaznovi ze je blaznen je naprosto k nicemu. Misto zlevneni se zdrazuje a to jsem se trepali jak sulc ze se ceny konecne pohnou ovsem O2 dalo jasne vedet na jakou stranu ))))

překvapený (6.3.2015 15:15:27)

Vážená redakce, bylo by opravdu slušné označit reklamu už vedle titulku a není nutné to "do nás prát pod tlakem" jenom proto, že potřebujete kliknutí. Je to odpudivé.

Excal (1.6.2015 21:10:06)

Hmmmm .... tak takhle ne. Snazit se tlacit reklamu ctenarum jak to jde. Jeste ze je internet tak velky ... jdu brouzdat jinam :-)