Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v únoru 2015

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v únoru 2015

Anonym (10.3.2015 00:00:00)

Průměrná rychlost mobilního internetu láme rekordy. Oproti minulému měsíci jsme zaznamenali více než 9% nárůst! V únoru si nejlépe vedl operátor O2. Rychlost stoupala konečně i u pevného připojení.

anonym (11.3.2015 11:09:57)

Já bych to neřekl odezva do zahraničí je mizerná celý rok tedy konektivita fps skače nahoru dolu a nikdo od O2 s tim nic nedělá.Všichni koukáji jen na rychlost stahováni a podle toho posuzuji internet ,ale on line hry se díky packet lost hrát nedají právě díky té odezvě. díky za pozornost.

anonym (11.3.2015 12:47:26)

Musim se omluvit ,tento článek se vlastně týká signálu na mobilni připojeni a ja mněl na mysli připojení na normalni počítač tak sorry za moji chybu .

anonym (15.3.2015 18:11:58)

Vážení myslím,že klamete.Mám připojení přes pevnou linku a nezjistil jsem žásné zrychlení.Celá léta co používám internet od 02 jsem nezjistil zlepšení ba naopak jsem musel zrušit i 02TV abych mohl být na internetu.Tak že vesele klamte zákazníky dále.Kdyby byla možnost zajistit si internet jinde a rychlejší,okamžitě od 02 odejdu.