Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Na pořízení O2TV je nyní nejlepší doba

Na pořízení O2TV je nyní nejlepší doba

Anonym (12.3.2015 10:00:00)

Ptáte se proč? Protože až do 15.4. při pořízení balíčku O2 Internet na doma a O2TV získáte 3G tablet Samsung za 1 Kč a 10 filmů z O2 Videotéky ZDARMA!

Pavel (13.3.2015 13:20:58)

Sice jsou to pěkné nabídky, ale hodně často nerealizovatelné dal jsem si žádost o připojení internetu, kdy mně bylo sděleno, že přijem je výborný v VDSL a učinil objednávku. Druhý den byla objednávka zrušena s tím, že nejsou porty pro připojení. Fajn stačí připojení ADSL. Poučen viz výše jsem se informoval zda ADSL možné a bylo, již předchozí majitel bytu měl nataženou linku a není problém.. Učinil jsem objednávku a druhý den opět nerealizovatelné není připojení. Takže toto jsem musel řešit s jinou firmou než O2.

Pepix (13.3.2015 14:52:15)

Dříve k internetu se televize nějakých cca 10 základních čekých programů dávalo zdarma. Dnes to už bohužel není. Každý chce vydělávat. Dnes TV mini k internetu zdarma dává jen UPC. Mít UPC v domě tak už jsem u UPC.

O2 Guru (14.3.2015 08:32:45)

Musíte si ale uvědomit, co dnešní O2TV umí. Zpětné zhlédnutí všech programů 30 hodin zpět, nahrávání 100 hodin po dobu 30 dnů, aplikace do mobilních zařízení a další. Dříve se Vám o těchto vymoženostech mohlo jen zdát nebo jste potřebovali dalších x zařízení a výsledek stejně nebyl takový.

bzum (14.3.2015 17:41:05)

Dříve bylo dříve, teď je teď a zítra bude možná už i dnes. Takhle se to brát nedá.

anonym (21.3.2015 00:01:23)

proboh ve kterým mněstě je připojení O2 na urovni ? (neberu prahu to je jiný stát ) nikde jak jste od UT dale něž 2000 metru , tak bude radí když vám milostivě o2 dovoli na lince 4 MBps :) ono neni problem až tolik ve vedení ,ale hlavní problem je v jejich umyslném škrcení rychlsotí !!! a taky v nevoli vymněnit staré DSLMy adsl 1 za nové DSLMy ADSL 2+ ! A navíc zcela nekompetetní operátorí na lince o2 !!!

Pavel (30.3.2015 13:50:17)

Malé městečko na moravě Kojetín Pripojení Vdsl O2TV služba multi tj. 2x TV settobox se všemi funkcemi (zpětné shlédnutí atd...) Mám modem O2 Comtrid + další routr na rozšíření na v zadní části domu a zahradu BEPROBLÉMOVÝ internet nejde při měření pod 15 Mbt/s Běžně připojeno 2x PC 2x tablet Prostě mi to šlape :-)

anonym (18.3.2015 13:13:01)

Váížený pane 02 Guru.Tak se ptám pro koho to co uvádíte platí? Platí to jen pro města a tam kde skutečně internet je na úrovni.Vás nezajímá co lidé na vesnicích a vůbec žijících třeba v horských oblastech, kde je příjem unternetu pod uroveň.

noname (15.3.2015 13:22:46)

to je ale u O2 normalni, volaj pisou rozsirime zrychlime a pak ouha, nou porty VDSL, tak sorry :o) no a u me doma na 980kbitech to by byla TV jak vysita ! mozna v 512x384...draty shnile az beda, znam lidi co sou v jine lokalite dal o 2km a 3Mbity to jede s prehledem.

robert (15.3.2015 18:54:58)

Prosim jaka firma poskytla interene a TV ? dekuji email r.lamos@email.cz

Robert (15.3.2015 18:53:16)

Nabítka síce krasna ale hodne nekorektní !!!! jeden de delam objednávku internet + pevna linka + TV druhý den bohuzel nejsou porty muzeme vam ale dat internet + pevnou + TV ADSL hm tak ok neva chci dalsi den bohuzel nejde ale mame pro vas aspon internet ear ja hm super aspon neco tak jo druhy den a vy jste nevedeli ze to neni neomezenej ? ja na to hm ne tak to nechci dalsi den vola mi O2 prej to zjistovali a de udelat adsl ja super o 2 dni pridou smlouvy hned den na to smlouvy muzete vyhodit nejde to uz docela nasranej jim rikam ad mi uz daj pokoj ..... stvrtek holka z O2 vola pane tak uz to de muzeme udelat objednavku a dneska mi vola technik ze to nejde ad jde cely O2 nekam