Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

CDMA

anonym (1.7.2015 16:31:11)

Používáte ještě někdo CDMA od O2? Mě se ho tenkrát podařilo sehnat za 150,- (neomezený) a i když je už značně pomalý a zastaralý, nechci se ho vzdát, protože takhle super tarif už nikde neseženu? Změnu technologie moc dělat nechci, je to tarif bez závazku, ale O2 mi ho může kdykoli zrušit, takže do toho nechci moc šťourat? Co vy, používáte ho ještě někdo? Nebo už jste přešli?

Michal (8.7.2015 11:44:43)

Já používám CDMA ale od U:fona.

Jirka (16.7.2015 14:51:01)

Mám net CDMA od O2 asi od r. 2008, modem Axesstel MV110, vše bez závad, pouze po dvou letech pravidelně výměna baterie, která je dost drahá. Ta poslední se mi teď právě povedla na Aukru za 10,- Kč, takže nadšení. Rychlost nic moc, v Praze to běží kolem 2 mega, na chatě kolem 1mega, ale hlavně, na tý chajdě nic jinýho nefunguje, pokrytí signálem velice špatný, pouze tohle CDMA tam běhá stále a bez potíží. Není to nejlevnější, teď měsíčně asi 500,- Kč, FUP 10gb, bohatě stačí. Chtěl bych přejít na LTE, měl jsem modem Alcatel s wifi od O2 půjčenej, chodilo to v Praze bezvadně, kolem 70mega, ale na chatě- pouze EDGE. Takže zlatý CDMA, v tý naší díře po granátu nikdy signál LTE nebude, CDMA je všude!!!