Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Stahování více souborů najednou je rychlejší?

Stahování více souborů najednou je rychlejší?

Evžen (17.10.2003 17:10:23)

je to neuvěřitelný, ale pokud stahuju více souborů najednou, mám v součtu větší rychlost než ukazuje speedmeter ve stavu, když nestahuju nic. Jak to funguje vám? Pokud to tak opravdu je, tak v Telecomu se snad zbláznili. Podporují stahovače a normální uživatelé se musí vrátit k dialupu, aby měli připojení rychlejší.

Petr Borecek (17.10.2003 19:30:20)

Kua je to tak od 16.10. www stranky stream video 1.9 - 6.8 kB ping 880 -1200 ale v big torrent stahovani anime 48 - 54 kB,asi ti magori z Ctc agregujou po jednom stramu v IP vrstve do 5 -6 kB ale programy co dovedou stahovat z nekolika IP adres v nekolika prudech to pekne obchazi.Tak tomu rikam podpora stahovacu a trestani uzivatelu co vykazujou vuci ISP normalni provoz.Je to fakt az k nevire.Jeste ten ping nejak zlepsit at se da parit CS.

LaqueR (17.10.2003 20:08:11)

Vy ste suxíci, k nextre teda nepujdu jenom pro neplaceny data... jsem u malyho isp a mam rychlost porad stejnou, tj 166-170 kbit, stahovacka 19-21KB. A to mam192 (nepremigroval sem) A tedka pozor: mam 192 obousmerne a NARAZ!! :D No proste CTc rules. A tedka mam pingy lepsi nez pulmegari. Nekdo to tam pekne blbe nastavil. :D BTW neptejte se u kteryho isp sem :D Zdar a silu najdes v syru SBo)

Ice (17.10.2003 19:44:57)

Psal jsem to sem uz vcera, ale ne takhle naprimo, no kdyz uz je to venku a i na zive.cz tak to jenom potvrzuji. Je to fakt smutny, kdyz to ani nedokazou poradne nastavit a omezi tim obycejne usery a stahovaci jedou dal, je to na hlavu postaveny :-(