Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > prvni 1/2 mesice stahovaci a druhou 1/2 my!

prvni 1/2 mesice stahovaci a druhou 1/2 my!

LOU-GTS (2.6.2004 20:48:21)

a kde je tech 93% spokojenych? V postate na tom budem stejne jako stahovaci! A jak je to s tim, ze FUP bude uplatnena jen na nove zakazniky? K cemu ten paskvil teda je?

fr (2.6.2004 21:04:41)

No, řekl bych, že k h.....Pokus zlepšit si pošramocený image, totálně zabitý neschopností. Taky se po předchozích 2-3 spokojených týdnech vracím od včerejška zpátky k nespokojeným, kolikátý jsem asi procento? Zítra se mi mají ozvat, jak to teda vlastně je a bude, už se těším. Je pravda, že na infolince mi nikdy na nic neodpověděli, ale do druhého dne vždycky zavolali zpátky (málokdy tedy řekli něco víc, ale aspoň si člověk nepřipadal, že jen mluví na záznamník). Musím s nima doklepat ještě měsíc, tak bych chtěl aspoň trochu funkční službu. Pak konečně končí výpověď, stejně budou prázdniny a pak se uvidí.....

EK (3.6.2004 19:59:55)

Mám podobnou zkušenost

Smoker (3.6.2004 20:10:29)

Je to podle mě kravina, gts se na tzv. "stahovače" jenom vymlouvá, aby nemuseli nic řešit. Už jsem taky podal výpověď, uvažuju, že půjdu k emea telecom, ale mám strach, že tím bych si moc nepomohl, tak už mě asi může zachránit jedině iol, tam je to prej alespoň trošku zaručený, že by to mělo jet, i když jsem doufal, že už je přestanu podporovat, ale člověk chce internet funkční a ne téměř nefunkční. A s těmi zákazníky to tak je, ti, co jsou od června, tak je na ně uplatňována fup a postupně bude prej na všechny.

funteek (6.6.2004 11:50:32)

Nechci to nijak zakriknout, ale ja si od 1. června nemuzu stezovat.Mam GTS asi mesic a skoro celou dobu jsem trpel s rychlosti 10-20 kbps a hle od zacatku mesice cervna (od zavedeni FUP) mam krasnou rychlost pripojeni od 400 do 480 kbps. Ale rikam - radsi si zaklepu na drevo :-)

bRUT (6.6.2004 12:48:22)

Je 6.6.2004 - prumerne rychlosti GTS (512/128) hluboko pod dial-upem. Prumerna odezva 500ms s 20-ti % ztratou. Proste sqela sluzba, pry je to lokalitou a firmama zadni stahovaci a tak ;) Vypoved s datu asi nebude problem, proc mam ale znova platit za zrizeni sluzby? Kdo mi zaruci ze u jineho poskytovatele sluzba bude stacit alespon na prohlizeni webu? Kde je slibovany sirokopasmovy internet?