Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak dlouho bude trvat nez se ti sosaci nasosaji? Je to jen vymluva!

Jak dlouho bude trvat nez se ti sosaci nasosaji? Je to jen vymluva!

LOU-GTS (8.6.2004 21:51:18)

To bylo reci, ze prvni dny v mesici to pojede hur a az se sosaco nasosaji, tak se to zlepsi. Ja jsem rad, ze vubec nactu stranky /40-60kbps/ a to je uz 8.6. At jdou do pr... Jeste 2 mesice a koncim. Uz jim neverim ani dobry den!

Jolinar (8.6.2004 21:52:53)

Proč dva měsíce?:o). Já sem přešel hned díky kouzelnému emailu, který sem tvořil tak aby z něho nemohli vyklouznout, povedlo se a dalším 2 lidem sem takhle pomohl a vyšlo to!Měsíční paušál nebyl i když v tom měsíci službu používali a výpovědní lhůta nebyla, okamžitá výpověd v den, kdy si určili (tak jako já :o))

tonda (9.6.2004 08:29:35)

tak to by se hodilo, nemůžeš mi to poslat taky?

Jiri (8.6.2004 21:56:17)

Hmm zajímavé.... mě gts jede uplně v pohodě...

bubbak (8.6.2004 23:28:46)

Fakt se mi líbí když se někdo nechá oblbovat tak jako ty :-) Vidím že si přistoupil na argumentaci zlodějů z Telecomu. Žádný stahovači nikdy nebyli,jen se zas ve velkým krade :-) když jim tak věříš tak si pořiď "neomezenej" Internet Express :-) Fakt tě to posadí na zadek za to ti ručím :-)))

Smoker (9.6.2004 15:53:53)

No, jasne, ze je to jenom vymluva. Akorat problem je ten, ze gts asi opravdu za to nemuze. Ta operatorka, kdyz jsem ji volal ohledne vypovedi smlouvy, vypadala dost zoufale. Rikala, ze uz meli nekolik takovych vypovedi a ze proste oni s tim nic nenadelaj, ze telecom jim to schvalne skrti. Tak ja nevim, co si o tom mam myslet. Ale to uz jsem psal nekolikrat. A sosaci stejne nebudou zastaveni, kdyz fup se u gts na vsechny bude uplatnovat az tak od zari a to jeste neni jisty. Porizuju si ted sluzbu internet express od telecomu, tak jsem zvedavej, jak to pojede. Kdyby to nekdo z vas mel, napiste, jestli vam to opravdu jede tech 64, kdyz se snizi rychlost. Jestli muzete vubec nacist stranku. Rekl jsem taky, ze pokud mi internet express nepojede tech 64 po 1 gb dat, tak to necham predelat na internet broadband s limitem 6 gb.

to (9.6.2004 16:03:55)

tonda (9.6.2004 16:05:07)

a je to! telekomunisti tě mají. prostě od ostatních ISP to stojí ze ho... jen od nás je to best. a kdyby vám náhodou nešel expres, tak můžete jít na standardní broadband ... je se z nich pose..

Alex (9.6.2004 16:05:26)

GTS jsou fakt svi.... Skrtí si to GTS a ne CT to je fakt. A na mou výpověd že maj 30 dní ať jim pěkně solim prašulki jestě měsíc za super ASDL ala GPRS. Fakt síla furt ping nad 1000 ms .

Mates (9.6.2004 17:41:52)

muzes mi rict proc by si to melo GTS skrtit samo ????????????????????????????????????????????? aby kvuli tomu prisli o zakazniky ? omg

Alex (10.6.2004 08:14:25)

Aby vydělali prašulky.Kupují tu nejlevnější 512 z 3 GB limitem a potom jí střílej jako no limit. A aby se jim tam všichni vešli do toho limitu tak to spomalej skupině uživatelů. A nemusej cálovat data nad limit.Jinak by to rádoby FUP nemělo limit tak nízko.Můj názor : )

Smoker (9.6.2004 18:13:34)

No, myslim si to taky, ze to neni vina jenom gts, protoze opravdu, proc by chteli prichazet o zakazniky? Na druhou stranu ja prece jako zakaznik nemuzu brat na to ohled a cekat, jestli se to nahodou nezlepsi. Je to tezke. A ptam se, proc to napr. contactelu nebo treba tiscali jede a jenom jedina gts s timto ma tyto problemy?

jolek (9.6.2004 20:52:16)

aspon vidis jak ses blbej. jasne, ze sou to vymluvy, akorat ste si tu temer vsichni nechali nahlodat mozky telekomackym broukem s nazvem "stahovac".A kdyz sme u toho, tak 40 - 60 kbit neni nic vyjimecneho, u GTS to bylo pred zavedenim FUP maximum co sem z toho v noci vytahnul, prumer byl nekde pod 5kbit.Rad bych tu opravdu pochvalil funkci FUP u GTS, pocinaje 1.6. jsem jeste nespad pod 350kbit a ping je v rozmezi 30-100, coz se da snest. Proste pro ty, kteri vyuzivaji agregovanou sluzbu tak jak se slusi to momentalne funguje velice slusne.

Smoker (9.6.2004 22:39:10)

Nazdar Jolku, nejradsi bych Ti ted vynadal, protoze bych se mohl citit urazeny za tvuj prizpevek. Tenhle mesic od prvniho jsem mel traffic tak 1 gb v obou smerech, jak download tak upload. Takze co tady meles, ze kdo linku vyuziva jak se slusi? Mne to proste nejelo uz od zacatku mesice, ja jsem mel tak 600 b/s, takze gts od fup je uplne na h... Jinak receno, stejne ji uplatnuji jenom na nove zakazniky, kteri jsou tam od cervna. Takze byt tebou, moc to tu nevychvaluju. Ja proti fup nic nemam, jenom chci zduraznit, ze zrovna fup u gts nicemu nepomohla.

jolek (10.6.2004 12:33:24)

Tak mas asi smulu, ja jsem u GTS uz 4ty mesic a predtim to bylo v jednom kuse k nepreziti, ted je to bajecne a pokud by to takhle melo behat, nebudu si stezovat, cena je vice nez prizniva.Nejspis zalezi na konkretni lokalite, mozna FUP nerozbehli jeste vsude, ja se nachazim v Jiznich CEchach, ve meste zvanem Vodnany:), nedaleko od centra, jestli se tomu tak da rikat...

LOU-GTS (9.6.2004 22:16:39)

Vcera jsem volal na infolinku a napsal maila - Hned si me vzali do parady a dnes uz jsou prvni vysledky. Jen abych ted neprekrocil datovy limit! Rychlost vašeho internetu: Rychlost stahování dat: 3.2 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 25.7 Kbps

Lorenzo [local] Lamas (9.6.2004 23:35:06)

kdyz sem se dozvedel o zavedeni FUP a limitu 4GB hned sem natah behem 8 dnu asi 18GB, aby jim to bylo lito...asi byste me nazvali "stahovacem", ale nonstop posloucham netradio a to dokaze udelat radnej trafik, dost taky sosam na P2P...ted sem meril a 25kbps...neva DC++ stejne vali nonstop a je mi jedno za jak dlouho se to stahne, takze "aur broudbend" rulzz ;-))) ...kdyz me naserou prestavam platit a stavim wi-finu

Anonym (10.6.2004 06:59:28)

ty píšeš, že P2P sosání vlastně není stahováni. Ty seš nějakej divnej.

Anonym (10.6.2004 07:36:34)

P2P je pro me samozrejme stahovanim. A stahuju kotel...kdyz za to platis...

jolek (10.6.2004 12:39:34)

prohlednete si pozorne testy rychlosti za jednotlive mesice na techto strankach. mozna nejenom me prijde divna vec, ve zobrazeni po jednotlivych dnech, v pripade, ze rychlost u CTS se zvysuje, tak u GTS se snizuje. prijde mi to sice absurdni, je snad vubec mozne aby CTS skrtil pripojeni ostatnim jen aby to jemu jelo vzdy nejlepe??

Anonym (11.6.2004 08:15:29)

Spravnej postreh - presne tak.