Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dotaz na DSL!

Dotaz na DSL!

Jolinar (9.6.2004 14:17:06)

Když už tu mažete příspěvky tak určitě rádi odpovíte na mou otázku. Proč je Váš server jaksi zabržděnej a vše se načítá pomalu a nějak divně, měření Vám taky někdy a nekdy ne. Co s tim tedy máte?Měření potom nejsou objektivní. Dále dotaz na to jestli byste nechtěli měření rychlosti nějak udělat,aby si společnosti typu Český Bezdrát, Tiscali a další ubohé společnosti nepriotizovali měření a potom Vaše měření nebyly tak zkreslené!

Tiscali user (9.6.2004 21:40:21)

Jo to je fakt. Když volám na Tiscali hot-line, sdělí mi, že jsem na FUP. I-net se chová přesně tak jako na FUP tzn. že slovo pomalu dostává úplně jiný rozměr. Ale když si změřím rychlost na dsl.cz co nevidím: 350 kbps no není to krásné. Možná se pletu, ale to logo Tiscali mi příjde tak nějak trochu zavádějící.

Anonym (9.6.2004 23:35:17)

Jsi zkrátka FUPlný prdeli.

Anonym (9.6.2004 23:38:20)

sorry, nechal jsem se příliš unést.

Tomáš Pětivoký (10.6.2004 10:43:10)

připouštím, že někdy ke krátkodobým zpomalení serveru může docházet, ale trvalý problém neregistrujeme. Můžete lépe popsat, jak často Vám měření nefunguje? Měření provádíme z více serverů (nyní umístěné v Tiscali a v ČRa) a významné rozdíly, které by mohla způsobit prioritizace dat, jsme nezaznamenali. Máte pravdu v tom, že ISP se mohou o umělé vylepšení pokusit, proto v nejbližší době opět umístění serverů bez informování ISP změníme. Pokud budeme mít podezření na manipulace s daty, informace zveřejníme.

martin (10.6.2004 11:11:02)

No a nejde to umistit na servery nekde, kde to nema s ceskyma ISP vubec nic spolecneho? Co tak do webu a dat jen tu aplikaci mereni nekam do zahranici? So easy, myslim...

Miroslav Šilhavý (10.6.2004 14:58:44)

ISP na to přijdou rychle a zprioritizují měření do zahraničí stejně jako v ČR.

kix (10.6.2004 18:22:05)

Jde o to, že mohou prioritizovat libovolný server. Jediná cesta je, aby (hned) nevěděli, který to je... Zjistit si to mohou ale tak jako tak...

Anonym (10.6.2004 17:47:39)

Mě teda spíš zajímalo, proč mi furt nejde vyhledávání.