Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dostupnost ADSL Praha-2 Vinohrady

Dostupnost ADSL Praha-2 Vinohrady

TomBa (24.6.2004 10:45:46)

Máte někdo zřízené ADSLko v této lokalitě? Konkrétně mi jde o Budečskou ulici (proti Vinohradské tržnici). Č.T. už přes rok tvrdí že službu nelze "v současné době" zřídit. Už před cca 2 měsíci mi nějaky konzultant "přislíbil" zřízeni do 3 týdnů. Teď tvrdí, že minimalně do září to nepůjde. Kabel UPC končí ve vedlejším domě (Budečská 38), ale v čísle 40 službu nezřídí. ADSLink+ "nezávislé na technologii Č.Telecomu" zřídit v tomto místě také nelze (nevim jak je to s tou nezávislostí, když ověření dostupnosti probíhá ve stejném místě jako na složby Č.T). Případně nejste někdo v této oblasti připojen jiným typem připojení? Nepotřebuji nic náročného (doteď tam je dialup). Jen potřebuji trvalou dostupnost. Diky

Carloss (24.6.2004 11:45:10)

GTSL tam nebezi?

wojta (24.6.2004 13:16:36)

Možná by šlo se s někým v tom vedlejším baráku domluvit se sdílením té linky z UPC. Možná chello professional dovoluje sdílení, případně se o tom dohodnout s UPC. Třeba by vám sepsali nějakou individuální smlouvu.

y2k (24.6.2004 23:41:24)

Nevím jak v této ulici, ale doslova o pár desítek metrů dál mi běží :-))))

TomBa (24.6.2004 23:53:10)

GTSL jsem osobně nekontaktoval, ale podle jejich stránek o dostupnosti v této lokalitě a přilehlém okolí ...nikde nic. Zitra to zkusím. Díky

kix (24.6.2004 14:08:57)

Podle mě ten formulář zjišťuje možnost zřízení ADSL pouze na technologii ČESKÉHO TELECOMU.

B (24.6.2004 14:13:36)

Ne, ne, ne .-) formulář na adsl.nextra.cz zjišťuje dostupnost v jednom kroku obou technologií, tedy ČTc i TN. Pokud je dostupná příslušná technologie, je tam o tom info ...

TomBa (24.6.2004 23:39:58)

Info? Nextra? To je protimluv :-) V podstatě centrum města: Telecom nic, UPC nic, GTSL nic, Telenor nic. Jedině Č.T.mi alespoň sdělil že do září ne. Ostatní nevědí - to nesvědčí o tom, že by čekali příliv zákazníků. Nerad, ale budu se muset poohlednout po nejaké mikrovlně. Díky