Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Někdo zběhlý na GameZonu

Někdo zběhlý na GameZonu

Ada (13.7.2004 21:19:13)

Nazdar, jistě se najdou tací, kteří mi mohou pomoci. Nejlépe Ti, co hrají přes GZ MOHAA. Prosím napište mi jak máte nastaveno NAPT. Možná bych mohl nějak docílit toho, že by to za mě mohlo provést UPNP, ale to je asi jen na navázání připojení k netu z PC... PS: Jak to tak vypadá, tak se FUP vztahuje i na stahování dat z GZ, někde jsem totiž slyšel, že mi poskytnou plnou rychlost pri stahovani z onech xxxxzonu... Doufam, ze objem dat se nepocita u GZ... Diky Ada

ajkaajka (13.7.2004 23:08:36)

Nic sem nenastavoval.Měl sem ASUS 6310.Teď mám Alcatel 510.Mám 512 Kbitu od tele a jede pořád na cca 408 v průměru.Jediný problém nastává pokud někdo zavolá ve chvíli kdy hraju a zvedne se telefon.Dojde ke krátkémupřerušení.Hraju hodně často.Konkrétně spíše Call of duty ,CS apod.

Nargon (13.7.2004 23:19:39)

A mas Splitter? pokud ne tak se tohle muze stavat, pokud ano tak je nekde chyba.

Zajda (14.7.2004 14:34:47)

Jako treba nehomologovane koncove zarizeni,nebo mate nejake zarizeni zapojene pred splitterem. Tim zarizenim muze byt klidne stara rozdvojka.

Ada (14.7.2004 13:49:55)

Hmm, ty máš zřejmě nastaven default server na interní IP tvého kompu, to já ovšem z bezpečnostních podmínek nehodlám postoupit...

Anonym (14.7.2004 00:25:44)

Objem dat na GZ se samozřejmě počítá. To že se nepočítá je jen fáma, stačí se kouknout do podrobného popisu ADSL od IOL nebo Gamezone, o nepočítání dat nikde ani zmínka.