Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > bluetone / 512kbps s dat. limitem, prosim zkusenosti nekoho

bluetone / 512kbps s dat. limitem, prosim zkusenosti nekoho

karel (14.7.2004 18:52:30)

uvazuju o tom, ze bych "do toho" sel, ted maji akci ze se neplati vstupnich 990 (zaplati to za zakaznika) a muzu pouzit modem co mam v supliku po misi listopad03-duben04 zvane: "ADSL made in Tiscali" ... takze mne to docela laka to zas zkusit, pac jedine penize co bych jim zaplatil by byl mesicni pausal + penize za data nad limit. Nicmene je mne jasne, ze neni vsecko zlato co se trpiti... tak proto prosim o zkusenosti nejakeho jejich uzivatela, abych nedopadl podobne jako u tiscali... je mne jasne ze kdyz si koupim data s limitem tak by nemela nastat zadna extremni situace protoze vlastne neexistuje FUP, ne? 1.) komunikace s nima? (at uz po telefonu na nejake help-lince nebo pomoci emailu - akce/reakce, ochota apod..) 2.) samotna kvalita sluzby (vypadky, pingy, nejaka nestabilita apod..) dik za pripadne reakce

Karel (14.7.2004 19:01:22)

k bodu 2.) zapomnel sem dodat ze by mne zajimala predevsim kvalita zakladni varianty, tedy: Bluetone ADSL Standard 512/128 kbps