Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > problem s IE

problem s IE

Lukas (15.7.2004 20:48:37)

Ahoj, kdyz si chci dat zvetsit treba fotku na netu tak mi to otevre prazdny okno. Nevite co s tim? Mam IE6 SP1

Lukas (15.7.2004 21:53:04)

A nektery odkazy vubec nefungujou, kdyz chci otevrit ten odkaz tak se tam objevi novy okno cely bílý a nic se ani nenahrává. PLS help

Anonym (16.7.2004 08:49:40)

Zkus Mozillu/Firefox/Operu

Anonym (16.7.2004 13:25:53)

IERadicator to resi:)

Lukas (16.7.2004 15:58:04)

Tak už to funguje. Jen sem znova stáhnul a přeinstaloval IE.

Withman (15.7.2004 23:36:49)

Firewall.?

Nargon (15.7.2004 23:53:47)

No mam taky takovy mensi problem se strankama: Na vetsine forech, hlavne tady na dsl mi nekdy trva dlouho nez se otevre. Kdyz na nej kliknu nacte se cast stranky( menu vlevo, reklamy, cervenej pruh nahore) a zbytek stranky je bilej. Trva to asi tak minutu, nekdy i vic nez se mi zobrazi cela stranka. Obcas mi to na strance asi 4x vypise nejakej error ze nemuze nacist obsah sql databaze. V mem pripojeni to neni, protoze jede bez problemu a jine stranky se nacitaji v pohode. Tohle vypada, jako kdyz na me server zapomel a neposila data, protoze pripojeni se tvari jako mrtve, ikdyz stahovat, otevirat jine stranky v tu dobu muzu bez problemu. Nevim cim to je, protoze pokud by mi to nejaky firewall blokoval, nebo napr ISP tak by se mi to nezobrazilo nikdy, ale nekdy se to zobrazi ihned, vetsinou ve spicce, a i ve 4 hodiny rano, kdy agregace ma nulovej vliv se stranka nacita 5 minut.

Lukas (16.7.2004 00:46:37)

To v mym problemu to spíš vypadá že se nedá obrázek zvětšit. Vidim na netu seznam malejch fotek, ty se načtu a na strábce je jich víc než 1 a když chci nejakou zvětšit tak se otevře sice nový okno IE ale je tam bílo. Vubec nenačítá. Je to ode dneška co sem tam dal novej IE jinak předtim to bylo v pohodě

Anonym (16.7.2004 08:17:41)

Tak máš blbě nainstalovanej/nastavenej IE.

Vasek (16.7.2004 13:39:31)

a neni to nahodou tim, ze ta fotka tam vubec neni ? (náhled a samotna fotka jsou rozdilne soubory a můžou být klidně i na jiných servrech v jiných částech světa).

Vasek (16.7.2004 13:37:39)

To, ze ty stranky nejdou otevrit je tema strankama nikoli prohlizecem. Pripojeni k SQL probiha v ramci toho serveru, tvuj PC s tim nema nic spolecneho. Po pravde receno dost casto se na internetu objevuji nefunkcni stranky a to i velkych firem. S DSL to tedy nema uz vubec nic spolecneho.