Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Bluetone ADSL

Bluetone ADSL

Methax (31.7.2004 20:32:03)

Poridil sem si bluetone adsl 512/128 limit 3gb a musim rict ze to jede fakt skvele, kazdy den mam pingy kolem 20-25ms a download 53kb/s zadny FUP apod.., jen bych chtel vedet jestli s tim mate naky dlouhodoby zkusenosti jestli to jede stejne i vam jaky mate pingy a jestli vam to taky vydrzi, jinak bych zhruba po mesici vybornyho pareni fakt doporucoval..

apprey (31.7.2004 20:42:16)

Proč sis vybral zrovna BLuetone?? Např. emea telecom je dvakrát levnější a podle všeho to běží výborně

Arny (31.7.2004 23:03:59)

Bluetone má teď akci. Pokud si to zřídíš do konce srpna, tak máš modem a aktivaci za korunu a zavážeš se jen na půl roku. Už to tu někdo spočítal. Vyplácet se to bude asi rok.

apprey (1.8.2004 10:48:25)

Dobrá, i tamté diskuse jsem se účastnil, ale položím ti stejnou otázku: Ty chceš ADSL využívat jen půl roku (popř. jen rok)?? Protože pokud ne, pak se ti to přece nevyplatí a jednou si koupit ten modem budeš muset.

Nargon (1.8.2004 11:04:58)

Tamte diskuze jsem se take zucasnil a zde napisu to same: Za pul roku nebo rok se toho muze hodne zmenit a uz adsl bude uplne jine. Mozna bude v jeho lokalite moznost lepsiho pripojeni.

apprey (1.8.2004 11:12:02)

mluvíš o lepším připojení, máš tím na mysli něco konrétního, nebo si jenom myslíš, že se přijde na novou superrevoluční technologii??

Nargon (1.8.2004 11:19:29)

Muze to byt cokoli, ale nova technologie to pochybuji ale je mozne ze v jeho lokalite se zahnizdi nejaka mala spolecnost a bude provozovat vlastni adsl. Mozne je vse, ale je to spise sazka do loterie.

Anonym (1.8.2004 15:38:21)

Reknu to asi takto. Startuje CDMA a brzy bude Edge. Pokud budou obě bezlimitní, tak tam, kde se bude pokrytí krýt s ADSL, bude ADSL nahrané.

apprey (1.8.2004 21:27:07)

CDMA a Edge je co?? Tyto technologie jsou mi neznámé :-)

Anonym (1.8.2004 21:36:03)

podívej se na uvodní stránku dsl vpravo ve sloupci máš info o CDMA

apprey (1.8.2004 21:38:58)

toho jsem si všimnul, jenomže jsem byl líný tam kliknout a číst to :-), chci to krátce a výstižně :-)

Nargon (1.8.2004 22:37:12)

kratce a vystizne: oboje je podobny GPRS akorat je to rychlejsi(kolem 200kbit/s)

Anonym (2.8.2004 07:09:54)

no tak s tím GPRS bych to nesrovnával. Rozhodně aspoň CDMA nemá takové pokrytí, aby se s GPRS mohla v tomto srovnávat. Hlavně jih ČR je z nějakého důvodu pokryt méně. Ale údajně má být za 1200 Kč a pokud bude bez limitu, tak je to pro spoustu lidí dobrá volba. Dnes má být tiskovka o CDMA od Eurotelu. S tím bluetone je to tak: vyplácet se ti to bude maximálně asi rok, poté člověk musí přejít na levnější a koupit si modem, protože jinak by to už zajímavé nebylo. Paradoxně, čím kratší dobu to ADSL od Bluetone bude člověk využívat, tak tím zajímavější pro něj. Samozřejmě minimálně půl roku, jak to je v podmínkách té akce.

Zwick (2.8.2004 18:26:52)

Já jsem začal tu minilou diskusi, a autor téhle mluví úpně za mě :-) Já jsem si to objednal cca. před 14 dny, a nyní čekám na připojení... myslím si že za rok tu bude opravdu levnější připojení- může to být klidně znova ADSL!

Licho (1.8.2004 12:10:25)

Hmm, tak to mas celkem stesti, ja mam sice prenos. rychlost taky slusnou, ale pingy jsou zvlast k vecer dost nestabilni a projevuji se drobne vypadky, kdy napr. pul sekundy jsou pingy 500 a vic a nebo je dokonce packet loss..