Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Tiscali vs Volny

Tiscali vs Volny

Breed (29.8.2004 18:32:50)

Nazdárek chtěl bych se zeptat jaký kdo má zkušenosti s Tiscali ne s Volnym a koho bych si měl popř. vybrat. dík.

Mark (29.8.2004 23:31:20)

No rekneme,ze kdyby me chytli nejaky teroristi a na hlavu me mirili bouchackou a jeden by me cpal pred hubu papir,na kterym by byla smlouva s tiscali o poskytovani ADSl,tak bych radej chcipl,nez bych to podepsal. S volnym bohuzel zkusenosti nemam.

Nargon (30.8.2004 08:53:48)

Ja bych to podepsal. Pozdeji bych to zrusil, protoze jsem to podépisoval pod natlakem.

karel (30.8.2004 13:47:00)

tiscali taky nedoporucuju... je to uz skoro 10 mesicu co sem si u nich ADSL poridil a jsou to uz 4 mesice co sem to zrusil, tak se situace mohla zasadne zmenit, ale ber to tak ze toho casu co sem u nich byl: help linka: zadne 800, ale normalni placene mezimesto, nekdy cekas i 20minut komunikace via email: veskera zadna, posilas dotazy, neodepisuji kvalita pripojeni byla na prelomu roku zalostna - ale to uz se zlepsilo, v te dobe to haprovalo skoro vsady

denny (2.9.2004 14:13:43)

Ja zase nemam zkusenosti s Volnym jsem u Tiscali a s klidnym svedomím ti muzu rict ze pokud nejsi kokot co si pusti nejaky downloader tak k nim klidne jit muzes - jsem normalni uzivatel koukam na stranky, bezne posilam maily u kterych nehlidam velikost priloh a limitu pro omezeni jejich FUPu se nedostavam. Vzdycky je na zvazeni k cemu chces to pripojeni mit a kolik do nej chces investovat. Pro to co jsem vyse uvedl je 512/128 v agregaci 1:50 uuuuuplne v pohode. Jo a tady na dsl pri mereni mam tak okolo 430kbps.