Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > P2P a širokopásmové přípojky (2)

P2P a širokopásmové přípojky (2)

Anonym (30.8.2004 00:00:00)

P2P je pro provozovatele širokopásmových přípojek problematické nejen z důvodů ochrany autorských práv na přenášený obsah, ale zejména kvůli nárokům na symetrickou přenosovou kapacitu. Právními aspekty využívání P2P obsahu ve smyslu autorských práv se zde zabývat nebudeme, soustředíme se na technické záležitosti sítě na podporu P2P provozu.

y2k (30.8.2004 23:07:41)

Tomu říkám opravdu chytrá ženská :-)))) Jen kdyby neupozorňovala na mnou tolik zavrhovaný QoS .-) Ale, že by nějaký ČESKÝ provider pomáhal rozvoji P2P se mi opravdu nechce věřit :-)

Nargon (30.8.2004 23:16:12)

A proc by nemohl pomahat rozvoji P2P, od toho tady preci jsou ty garantovany Mbity bez omezeni za 10 000

dev (4.9.2004 23:12:51)

nespletl ses nahodou,jejsi nahodou agent Silhavy od ceskeho telecomu,co se nam snazi nacpat,ze jejich adsl je levny a funkcni pripojeni pro domacnosti,zatimco je to podvod a v zahranici si serfujou na megagitobych dratech za par euro at zije tato BANANOVA REPUBLIKA !!!!!

Nargon (5.9.2004 00:03:48)

Nejsem Agent Silhavy, ale s tim co rikal, jsem vetsinou souhlasil, protoze mel pravdu. S tim ze je CR co se tyce rychlyho neomezenyho internetu v (slusne receno) riti tak je bohuzel smutna skutecnost. Ale uz jsme v EU tak ti nic nebrani se prestehovat do zahranici a uzivat si megabitovy pripojky za par euro.

Cvok (7.9.2004 14:42:40)

Bydlím v Rakousku, mám přípojku přes kabel od chello (UPC), specifikovanou na 1 Gbit/s . Stojí necelých 30Euro měsíčně. A to není zdaleka nejlepší. PS: Občas stahuji rychlostí přes 300 KByte/s, samozřejmě, že ne v neděli večer.