Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Help Me

Help Me

Honz4 (31.8.2004 20:24:23)

Chtěl bych si pořídit adsl a vůbec se v těch všech informacích nevyznám potřeboval bych vědět jaky adsl připojení je nejlepší na ON-line paření a zárove'n levný a jestli má na odezvu vliv vzdálenost od ústředny a jestli jo tak do jaky je to přijatelný a estě jestli modem přes síťovku nebo usb kvuli odezvě. Thanks

Nargon (31.8.2004 22:20:14)

No jestli ma vliv na ping vzdalenost tak v tech 3,4 Km co do dela telecom tak maximalne o 5ms. Radil bych modem spise pres sitovku, ty pry maj asi o 10ms lepsi ping, ale zas je u nich tezsi nastaveni. Ale pokud nechcete zakladat servery tak nastavovat neni potreba nic, maximalne vypnout firewall. No doporucil bych Internet Express od Telecomu 512/128. Ale zalezi jak hodne chcete hrat, jaky hry a jestli k tomu bude i hlasova komunikace. Zde je docela drasticky FUP, po preneseni 500MB mate rychlost 256/128 a po preneseni 1GB mate 64/64. Data jsou to za tyden, a prenos je up+down. Pokud predpokladate vetsi datovy provoz, tak bych doporucil Internet Broadbend s 6 GB limitem, ale ten je o dost drazsi.

Smoker (1.9.2004 18:07:08)

Chci jenom upřesnit, že u expressu sice se říká, že upload je 64, ale není, já ještě když jsem ho měl, tak si běžně lidi stahovali ode mě 12 kB/s, takže inet express bych spíš kvalifikoval jako 64/128.:)) Jinak taky doporučuju iol s limitem 3 gb, pokud chcete levnější variantu. Ale ještě může být dobrý emea telecom 3 gb, stojí 599 Kč měsíčně. Já osobně mám 10 gb limit a jsem v pohodě. Pingy do 35 ms a rychlost po celý den okolo 425 kbps.