Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zajimavy merak od nextry

Zajimavy merak od nextry

Nasranec (3.9.2004 09:40:43)

Nevim ktera sekretarka jim na pocitadle scita prenesena data, ale kdyz jsem porovnaval trafic za minuly den na jejich strankach tak byl 400, dalsi den uz byl jen 360 - pro ten samy den. Samo ze s tema 400 to byla druha fronta, s temi 360 ne. Tudiz to necim pekne smrdi :)

Nargon (3.9.2004 09:45:08)

No bud rad ze ti data ubejvaj :)

Nasranec (3.9.2004 09:49:39)

No prave ze ne. Prihodi to trochu navrch, sup do 2ky a po jednom dni to skoci zpet. Takze prave pridavaj a dorovnavaji az dalsi den. NetMeter mi hodil 376, ale ten to pocita bez CPROXy, takze tech 16 se mozna usetrilo komprimaci. ;)

Jirka (3.9.2004 14:51:43)

Já jsem si všiml už dávno a taky jsem to tu psal, že to jejich počítadlo je nějaké pofiderní. Mě se jeden den připsalo přesně +700 MB (v porovnání s mým počítadlem dycky to jejich pasuje - s přesností cca +- 2 MB) a pak jsem byl 4 dny v druhé frontě. Mě prostě připadne, že když někdo vyvine jakousi větší aktivitu a nextrák si toho všimne, tak mu pomůže manuálně do druhý fronty, aby bylo více volnýho pásma na všechny nové limitované tarify, které jsou prioritně před druhou frontou. Takže nejsi sám, komu se zdá, že to pěkně smrdí.

Jirka (3.9.2004 14:53:03)

Jo, eště podotknu, že tady v ostravě druhá fronta znamená být bez netu - rychlosti 2-10 kbps a pingy 2500+ ms.

Nasranec (4.9.2004 10:29:58)

Je to divne, ale bohuzel neprokazatelne jim o tom neco rict. S tou rychlosti mam stejne zkusenosti :/

Anonym (4.9.2004 13:58:47)

důvod je prostej...v druhé frontě jsou tvoje packety deprioritizovaný...a při určité procentuální ztrátovosti packetů se v počítadle na netlimiteru počítají jen ty "doručený"...zatímco na počítadle poskytovatele se započítávají i ty ztracený...jelikož i tím generuješ traffic... ;)

Jirka (4.9.2004 16:07:47)

Netlimiter sice nemám, všechno mi jede na mdk 9.2 Ale to by mohlo bejt ono. Nicméně už mě to začíná pomalu štvát. Díky tomu monopolnímu telekomu, který se všem zákonum jenom vysmívá mi isp napočítá i data, který se ke mě nedostanou. Vážně boží. :-( A to by člověk řekl, že jsme v evropský unii :-(

Nasranec (4.9.2004 19:29:58)

My o tom vime, ale vis co s tim muzem delat Jirko.... Ano presne tak. Ale jinak si parkrat vyslov muj nic, treba te uklidni. :|