Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Obbrovské kolísání rychlosti pri stahování + nedostupnost SERVIS 24

Obbrovské kolísání rychlosti pri stahování + nedostupnost SERVIS 24

Ogřík (5.9.2004 21:43:59)

Dobrý den, mam pripojeni Internet Express 512 od CT, od 1.9.2004 ale mam problemy s pripojenim a stahovanim, pouzivam Download accelerator a behem stahovani mi ryhclost jede mezi 2 a 70 kB/s, pri omezeni na 64 bit pak mezi 2 a 7,9kB.... nekdy i uplne vypadne. Na servis 24 od ceske sporitelny se dostanu jednine s neomezenou linkou. Modem mam Alcatel 510 4xETH. Please reknete, zda jste na tom stejne popripade jak to resit... driv kdyz jsem mel na lince jeste klasickej modem, tak byl problem s pripojenim, obcas padalo. Ted jsem na ADSL a do 1.9. se zdalo vse byt OK, ale pak jako by uhodilo... Diky za pomoc... Jo u neomezenyho (pred stazenim 0,5 GB dat) uz to taky nedela tech 512, ale nejakejch 440... a silne kolisa spojeni... mezi 70 a 30 treba... graficky znazorneno v Keriu, Netlimiteru a dalsich aplikacich... Diky za reakce

Nargon (5.9.2004 22:01:45)

Jen co se tyce rychlosti 512 jede 512, ale protoze je na pakety nabalena spousta dat navic (z duvodu funkcnosti v paterni siti telecomu a bez tech dat navic to proste nepojede vubec) Ale tyto data vy urcite nepouzijete a ve vysledku jsou "zahozeny" a proto ve vysledku "uzitecna" data jdou o neco pomaleji. A co se tyce Internet Expresu tak si na tohle stezuje vice lidi.

Anonym (5.9.2004 22:38:20)

boze boze, vsude v zahranici 512 jede az 512, jenom u nas je na to nabaleno udajnych temer 100 kbps "servisnich dat". Spis me rozciluje jak jsou lidi hloupi a manipulovatelni a zerou kadou totalni hovadinu. Opravdu jen nekdo kdo nepouziva mozek k premysleni by si mohl myslet ze servisni data sezerou dokonce vic nez 64 kb linka!! To muze byt tak max. 8-11 kb, ale spis jeste min. 512-440 = 72 kbps. LOOOOOL to by teda byla ale servisni data. No nic, blahoslaveni chudi duchem.

Nargon (5.9.2004 22:56:05)

No jsou to servisni data Telecomu, tak muzes bejt rad ze to zere jen 20% linky, jinde ve svete to umej udelat lip, ale tady jseme v cechach a vladne tu telecom.

Anonym (6.9.2004 00:31:08)

Prostě to Telecom pou�í o 20 % na míň ne� by měl s touto debilní výmluvou, aby je�tě trochu víc zákazníky o�kubal a u�etřil na nákladech. Je jasné �e nikde ve světě by si toto provider nedovolil, proto�e tam jsou zákaznící trocho soudní, a proto to v�ude dosahuje často a� skutečné deklarované rychlosti. No Český člověk se v�ak klidně nechá ojebat, no hlavně �e mu ti nahoře vysvětlí �e je to nutné. Nutné jsou limity 500 MB týdně, nutná je agragace 1:50 a nutná je 80 kbps servisní vrstva. :))) To snad ani nepotřebuje komentář.

Ogřík (6.9.2004 19:48:56)

Tak uz zacalo docazet i k uplnym vypadkum... tzn. treba ICQ nahle death....

Anonym (6.9.2004 20:43:18)

Broadband ma stejne problemy,proste je nas u Telecomu vic nez kolik zvladnou,tak se snizuje kvalita ale zakaznici se nabiraji dal viz.internet za 1Kc.Kdo by to nekoupil :)

Ogřík (6.9.2004 23:36:39)

Ale jak se pak mam probojovat na internetbanking Servis 24 od CS, kdyz proste pri overovani spojeni dochazi k vypadkum... aspon to tak vypada... nebo prodlevam... Diky za pomoc

alx (6.9.2004 23:46:53)

kdby kolisiani...nekdy mi to jede na 1 kb...ci 2...hruza...mam sice 256 start ale jsem fakt hodne na stvanej....a na tej jejich help lajne...si ze me delaj srandu....