Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Věřili byste, že se něco takového může v demokratickém státě stát ???

Věřili byste, že se něco takového může v demokratickém státě stát ???

Ondra (25.10.2003 21:45:54)

Už déle jak týden platíme za služby, které nefungují tak jak by měli ... a ti jenž je poskytují z nás dělají lháře a smějí se nám do očí ... žádná oficiální vyádření ... žádná zlepšení ... NENECHTE ZE SEBE DĚLAT BLBEČKY A ZAČNĚTE SE AKTIVNĚ ZAJÍMAT O JINÉ ZPŮSOBY PŘIPOJENÍ ... ADSL V PODÁNÍ TELECOMU ZA TO ROZHODNĚ NESTOJÍ A NIKDY STÁT NEBUDE !!!

Ondra (25.10.2003 21:50:29)

Opravdu tomu nemůžu uvěřit ... ping: 175ms rychlost: 11Kb/s Přitom při použití downloaderů jedu bez problému na maximu ... ale ve špičce NELZE serfovat ... na této rychlosti se mi některé stránky prakticky nenačtou ... PROSTĚ A JEDNODUŠE MI PRÁVĚ DOŠLA TRPĚLIVOST. V PONDĚLÍ DU VYPOVĚDĚT SMLOUVU ... A OSTATNÍM, KTEŘÍ MAJÍ STEJNÝ PROBLÉM RADÍM TO SAMÉ ... NESTOJÍ NÁM TO ZATO LIDI ...

miche (25.10.2003 22:10:53)

odhlasit se pro me znamena - byt bez netu uplne, v mem meste neni alternativa, kabelovka ani mikrovlny nehrozi takze jedine data non-stop a to neni taky nejrychlejsi a hlavne je to v podstate taky Telecom ....... takze ?????? jsem cekajici ovecka :-(((

Ice (25.10.2003 22:37:18)

asi GPRS, navic mate mobilitu..kazdemu to ale nevyhovuje, ovsem da se to pouzit vsude..rozhodne minimalne stejne, jako to co predvadi CTc se svym :-)broadbandem:-) Aktualni stav Nerxtra/512/Brno Máte rádi rychlou jízdu? Pak potřebujete ADSL! Rychost vašeho internetu: Rychlost stahování dat: 8.3 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 66.1 Kbps !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Packetloss: 18% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Average ping: 181.840 ms A to jsem nameril kolem osme vecer cca 25procent loss :-(( Jelikoz je to takhle spatny zvenku i zevnitr, tak to je teda dost brutus...ctvrtka dat nedorazi ke me a ctvrtka ode me(vim, sitovy protokol to dava dohromady, ale ten bordel co pri tom vznika, nez se neco nacke, kdyz uz vubec tak je to obcas rozsypany:-( )

MeTo (26.10.2003 21:16:03)

jo, agregace je zivej postrach ADSL... s hruzou ji ocekavam kdy se zacne projevovat i v Severnich Cechach, protoze ze zkusenosti ze zacatku srpna si myslim ze to bude zle... hodne zle... :(

Karel (26.10.2003 21:57:37)

!!!Agregace je zapnutá už všude a u všech!!!

MeTo (26.10.2003 22:37:26)

Jo, to uz sem taky cet... ale je zajimavy ze na zacatku srpna mi to nekdy jelo hur jak modem (i pod 20Kbps), a ted se to drzi stale na 420-430Kbps... (po tom zapnuti agregace jsem mel nejakou dobu i tu nepremigrovanou variantu, ktera ale take jela bez problemu). Ping je take nizky...

TRim (25.10.2003 22:23:40)

To je fakt, ve špičce serfovat nejde a mi přece platíme za přiojení k internetu a ne za "nepřipojení k internetu" já bych to viděl na hromadnou žalobu...

Oscarius (26.10.2003 21:33:56)

Telecom se na nejaky zaloby muze akorat vysrat. Tomu je to uplne jedno, ale nekde v jinem foru tu p. Silhavy rika, ze se to nekdy rozjede a ja tomu verim take,..., ale souhlasim, ez telecom se muze jit bodnout

Nargon (26.10.2003 21:59:50)

Teda ja jsem zlepseni postrehl ted pres vikend a v patek mi rychlost narostalo a ted kolisa mezi 160 a 256 k veceru a rano i 420, ping mam vetsinou kolem 80, k veceru a rano je kolem 50. a to sem mnel stejny problemy jako vy rychlost kolem 30 pingy kolem 400 hruza, ale ted to uz je lepsi a snad se to jeste zlepsi :) Nextra 512/128 Nedaleko mnesta Kladna stredni cechy

Karel (27.10.2003 01:30:57)

No vidiš tak už budete mít taky fajn připojení...

Nargon (27.10.2003 11:03:07)

No nevim to jiste muze to delat nakej pozustatek v registech po nakejch programech, kterejma sem to chtel rozhejbat, nepovedlo se a tak sem je odinstaloval. Ale zaznam v registech mohl zustat. A neptejse mne kterym programem to je, instaloval sem jich totiz asi 15. Mozna to taky dela naka jejich kombinace. Nextra 512/128 nedaleko Kladna