Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > zajimave?

zajimave?

aha (8.9.2004 18:29:38)

chtel bych se zeptat jestli ma jeste stejne poztivni zkusenost s expressem 256/64 od telekomu jako ja...za tri dny to bude mesic co to pouzivam a jeste ani jednou mi rychlost stahovani neklesla pod zhruba 25 kB/s, celkovy traffic uz mam lehce pres 25 GB, coz znamena ze zatim jsem kazdy den prosurfoval/prostahoval ctyri 250 MB balicky, pricemz bych mel mit jeden na tyden a pak 64kbps, coz se ale nedeje. Ze zacatku jsem si rikal ze se to casem urcite nejak zvrtne, ale proste porad mi to jede plnou rychlosti, ale fakt nechapu proc. Takze by me zajimalo jestli se to nekomu s timhle jinak velmi trapnym produktem taky takhle zadarilo, protoze, a nerad to rikam, nemuzu si stezovat, takovyto net za tech par stovek, to je celkem pohoda.

Kiner (8.9.2004 18:59:05)

Škoda, že nemůžu říci to samé. Objednal jsem si internet express 256/64 od Telecomu, ale na místo 25 kB/s, dosahuji průměrné rychlosti 64kbps, naštěstí mám tu možnost jim to poslat zpět, což také udělám. Já osobně jsem vůči Telecomu velmi skeptický, ale tohle je i na mne moc. Jsou to lháři a podvodníci a to slušně řečeno.......

Nargon (8.9.2004 20:26:24)

Jses asi stastnej clovek na kteryho s FUPem zapomeli, vyuzij toho dokud muzes. Az najdou v systemu chybu ze nejakej uzivatel nejak moc sosa tak se podivaj a uvidej ze jim tam FUP nefunguje a napravej to.

aha (8.9.2004 20:45:51)

jo, taky ze toho vyuzivam:) je to jejich chyba, maji to mit osefovane, takze z toho nemam vubec cerne svedomi...taky je vtipne, ze kdyz nekdo vola na infolinku s nejakym problemem, tak vetsinou trva sakra dlouho, nez se s tim ct rozhodne nejak zabyvat a vsadim se, ze kdybych jim zavolal, ze mi nefunguje fup, tak by mi ho nahodili driv, nez bych polozil telefon:p