Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nextra ADSLink Start 512/128 3GB

Nextra ADSLink Start 512/128 3GB

Mira (9.9.2004 08:31:45)

uvazuju o tomto tarifu. Chci se jen ujistit, protoze ty jejich podminky jsou skoro necitelny. FUP neni, vypoved je 6 mesicu. Za zruseni se nic neplati. Agragacni bod Olomouc. Mate nekdo dobre/spatne zkusenosti ?

Michal (9.9.2004 10:59:38)

smlouva je nadobu neurcitou a za predcasny odstup (tedy jakykoliv ;o) se plati 150% pausalni ceny do odpojeni (tedy tech 6 mesicu). Ja jsem z Brna, mam to druhy mesic a jen velice dobre zkusenosti. Na rychlost jsem se jeste nedival, protoze ne to nezajimalo (vali to rychle - stahuju tak 50kbps nejmin, obvykle okolo 60kbps). pingy na Gamezone 10 - 30ms.

Mira (9.9.2004 11:38:48)

Kde jsi prosim te vycetl, ze za ukonceni smlouvy se plati 150% pausalni ceny ? Kdyz dam vypoved treba za 4 mesice, tak budu dal platit mesicne tech 599 bez dph az do ukonceni tj. 6 mesicu nebo je to jinak ? Plati se za ukonceni smlouvy= zruseni pripojky ? Mam vlastni modem, splitter ...Diky.

Mira (9.9.2004 12:25:36)

Aha, tech 150%..uz jsem to nasel, ale to se podle mne netyka normalniho ukonceni smlouvy - vypoved. Proste dam vypoved a 6 mesicu pak jeste musim platit normalni cenu. POkud bych treba nejak hrube porusil smlouvu, tak pak platim 150% ceny ...vypoved preci neni hrube poruseni smlouvy ... -*----- Jestliže bude Smlouva předčasně ukončena z důvodu, že Uživatel podstatně porušil Smlouvu, Uživatel se zavazuje zaplatit Poskytovateli smluvní pokutu ve výši 150% (slovy: sto padesáti procent) pravidelné měsíční paušální ceny za Službu uvedené v Ceníku, a to za každý byť i započatý měsíc zbývající do uplynutí výpovědní doby uvedené ve Smlouvě