Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nastavení připojení u IEx 256 a Sagem Fast 840

Nastavení připojení u IEx 256 a Sagem Fast 840

J. (16.9.2004 12:46:38)

Zdravím, potřeboval bych poradit s konfigurací připojení ADSL - ještě jsem neinstaloval, ale jak jsem tak letmo koukal do krabice, nejsou tam žádné údaje o nastavení, pouze schéma zapojení modemu a linky, což mi je celkem jasné. Od providera (IOL) jsem nic nedostal , kromě jména a hesla do VPN - nepotřebuju znát opravdu nic jinýho - čísla DNS apod. (jako u analogovýho modemu pro dial-up)?Takhle to vypadá, že jen nainstaluju ovladač pro modem, zapojím do PC, ve vlastnostech připojení u VPN zadám login a password a jedu? Díky za případnou radu či zkušenosti.

Maverick (16.9.2004 13:00:27)

No ja jsem nainstaloval modem pomoci CD, na plose vznikla ikona Internet ADSL. Nic jinyho jsem nenastavoval a vse funguje.

Mira (16.9.2004 13:00:31)

ano, presne tak. Vlozit CD a az se optam na USB modem tak jej zapojit, driv ne ...potom restart a na plose bude ikona pripojit adsl, tam zadat jmeno ( tel. cislo ) a heslo ( ref. cislo ) to je vse. IP adresa, dns..se nastavi s dhcp serveru=automaticky. zadne cislo se v adsl nevytaci ...