Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > VÝZVA - BRAŇTE SE - ZAVEDENÍ FUP EUROTELEM NA CDMA JE PODVOD

VÝZVA - BRAŇTE SE - ZAVEDENÍ FUP EUROTELEM NA CDMA JE PODVOD

THIS_ONE (16.9.2004 22:25:24)

ZÁJEMCI O CDMA A VLASTNÍCI TOHTO PŘIPOJENÍ, POZORNĚ ČTĚTE A ZVAŽUJTE! EUROTEL OZNÁMIL ZAVEDENÍ "RYCHLOSTNÍHO LIMITU" U CDMA NA ZÍTŘEK, T.J. NA 17.9., NAMÍSTO TOHO, ABY ŘEŠIL PROBLÉMY S MODEMY ( http://www.mobilmania.cz/Text/Ar.asp?ARI=108187 ). UCINIL TAK PO EXPERIMENTALNIM OMEZENI VIZ (http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno=6274 ) VY VŠICHNI, KTEŘÍ SE CÍTÍTE PODVEDENI, VY VŠICHNI, KTEŘÍ CHCETE NEMÍT LIMITOVANÝ DATOVÝ TOK, PIŠTE PROSÍM JEN NA ( http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno=6906 ), TEDY NE SEM, ABY SE DISKUSE NETŘÍŠTILA, COŽ BY SE NEPOCHYBNĚ NAŠEMU PROVIDEROVI LÍBILO. ZACHOVEJTE PROSÍM "CHLADNOU HLAVU" A PODÍVEJTE SE NAPŘED NA UVEDENÝ LINK, KDE NALEZNETE VEŠKERÉ PODROBNOSTI A POSTUP, JAK DÁL. JE TO V NAŠEM SPOLEČNÉM ZÁJMU. DRUHÁ ŠANCE JIŽ NEBUDE

Adin (16.9.2004 22:33:47)

:-) jak necekane, ani ve snu by nikoho nenepadlo ze to omezi. No asi te to pekne rozcililo kdyz si sem nasypal 4 thready, ale rovnou ti muzu rict ze stim nic neudelas.

Nargon (17.9.2004 02:09:40)

No ja jsem linej odpovidat vsude tak to prdnu jen sem. VADI.MI.FUP.NA.CDMA_JE.TO.UNFAIR tak tohle me docela zarazilo. jaky UNFAIR? Eurotel to omezi spravedlive a uplne vsem zakaznikum. Pokud je tohle u vas nefer tak bych rad vedel co by bylo ferovy omezeni???

Anonym (17.9.2004 20:05:41)

Hehe, potrefena mys se ozvala. Neudelas s tim vubec nic a vsem budes jenom pro smich. Tim, ze omezi par debilnich 7/24 sosacu, se vyrazne zlepsi internet vsem - to je stara znama pravda - funguje to tak u vsech sdilenych linek: ADSL, Angel... Takze si dej studeny obklad na celicko a prestan tu vykrikovat. Kdyz se ti to nelibi, tak si zaplat garantovanou linku.