Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Smlouvy ohledně ADSL

Smlouvy ohledně ADSL

Herrxxx (21.9.2004 13:16:24)

Nemate nekdo zkusenost s moznou zmenou smlouvy jeste pred uzavrenim? Prijde mi sproste, jakym stylem nas provideri oblbuji, a jak si zajistuji to, ze nikdo nic nemuze udelat s tim, kdyz Vam to proste nepujde. Chtel bych do smlouvy zanest i nektere sve podminky, pripadne uzavrit smlouvu na jinou dobu nez dobu urcitou (2 roky) a s urcitou moznou vypovedni lhutou za tech a tech podminek. Smlouva je pro me dohoda 2 a ne nadiktovani podminek jednoho druheho, jeste k tomu, kdyz ja jsem zakaznik! Predpokladam, ze kdyz se zeptam provideru zavolanim na call centra, tak to vedet nebudou, nebo se mi vysmejou, ze to neni mozne... Nevite neco Vy?

Anonym (21.9.2004 13:25:26)

Vysmejou se vam, protoze jste pro ne mala ryba ktera prinese max par stovek mesicne, takze proc si delat starosti. Jestli mate zajem o takoveto podminky musel by jste brat pripojeni v jinem cenovem rozsahu.

Jirka (21.9.2004 13:39:45)

Pokud jde o uzavreni smlouvy na jinou dobu nez 2 roky, tak v tom problem neni, rada poskytovatelu nabizi smlouvy kratsi, nekteri dokonce s vypovedni lhutou 1 mesic, takze se skoro nevazes.

Mira (21.9.2004 14:10:38)

pekna pohadka o tom, ze smlouva se uzavira s obema stranami. To mas jako s pracovni smlouvou - zamestnavatel ti v podstate nadiktuje podminky a bud tu praci vezmes nebo mas smulu ....