Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > cesky telecom uzivatelska zona

cesky telecom uzivatelska zona

jerich (21.9.2004 16:35:51)

ahoj, chci se zeptat, mate nekdo internet zrizenej od ceskeho telecomu? ja mam i.expres start 256/64, ale vubec nechapu ty jejich uzivatelsky stranky, na adrese http://user.iol.cz se po zadani ID a hesla objevi jakas takas nabidka, ale je celkem dost k nicemu...napriklad cas pripojeni od zrizeni mi to porad pise 0,0000, pritom na netu jedu uz od zacatku zari a kazdej den! taky tam vubec nikde neni, kolik jsem uz stahnul dat atd...je to normalni? ma s tim nekdo zkusenost? u me to vypada, jako bych se ani pres telecom nepripojoval, protoze tam nema zadnou funkcni statistiku...diky za radu. j

mara (21.9.2004 17:00:10)

zavolej na 800184084 asi nemáš aktivovaný konto u nich administrativní krok

jerich (21.9.2004 17:26:34)

a vadi to necemu jinymu? ja do toho moc nekoukam, takze to ani aktivovat nemusim, ale jen me to zajimalo, jestli kvuli tomu nemuzou byt problemy nebo tak..

mara (21.9.2004 18:08:52)

mohl by být problém ještě s dalšíma službama jako je web prostor apod jinak snad ne ale fakt lepší tam cinkni at to daj do pořádku

jerich (1.10.2004 13:50:16)

tak jsem volal do tech. centra telecomu, ze mi to na tech strankach nic neukazuje, a rekli mi, ze u nich jim to ukazuje vsechno, jak dlouho a kdy jsem byl pripojenej..takze chyba bude nekde jinde...nejspis u me na compu. muze to byt treba v zabezpeceni v exploreru? ale to by me to na ty stranky snad ani nepustilo, ne? predem dik za odpoved..j