Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Bojujeme proti Českému Telecomu za zlepšení podmínek ADSL

Bojujeme proti Českému Telecomu za zlepšení podmínek ADSL

DSL.cz (28.10.2003 21:45:26)

Rozhovor s generálním ředitelem Tiscali v České republice o nabídce vysokorychlostního internetu.

Anonym (29.10.2003 08:14:27)

jsou to reklamni pindy, kdyz je to takova "big" spolecnost, tak za to ADSL mohla lobovat vic - tlacit na Telecom, na UHS, na ministerstva, na CTu..... rozvirit to v tisku, mediich, ale mam pocit ze sichni ISP jsou urcitym zpusobem zavisli na CTc, tak si nemohou moc vyskakovat, nebot by se jim to zpetne vratilo ( napr. ve lhutach predavani dig. okruhu, atd..)

Anonym (29.10.2003 08:36:18)

já si myslím, že Tiscali se snaží za ADSL bojovat slušně. Telecomu zatím špatné ADSL prochází i proto, že jiné velké společnosti (např. GTS) mu jdou na ruku.

Anonym (29.10.2003 13:33:02)

kdyz je to tak big spolecnbost, tak mohla zacit taky kopat a pokladat kabely :-) ,jenze tady se zadny AO do investic nehrne, jen chce byt hezky na pohled pred klienty. Proc porad spolehate na Telecom ? chce to silneho AO a ne ty zabomisky co tu pusobi. Chce to proste nekoho kdo ma na to zacit delat konkurenci telecomu ...

Johnny (9.11.2003 21:50:15)

víš jak moc peněz by Tiscali (ale i kohokoliv jiného - nextru, volný...) stálo dotáhnout svoje dráty ke každému svému zákazníkovi ? to by se jim zpět nezaplatilo ani za 100let. tak tu nepindej...

Trouba the MicroWave (9.11.2003 22:22:05)

Existuji i jine zpusoby, jak prekonat "posledni mili" - treba mikrovlnou nebo pres elektricke vedeni. CRa treba nabizeji pres mikrvlnu i telefonii - viz www.bluetone.cz.

Johnny (10.11.2003 21:38:54)

no jo, ale ta cena (myslím jednorázový instalační poplatek)... :-(

El Carlos (30.10.2003 01:49:21)

Reklama v tom rozhovoru určitě je, ale musím přiznat, že nebýt Tiscali, byl bych se svým ADSL v pr..li!!! Když mi ten idiot z Telecomu připojil ADSL na jinou tel. linku v baráku, tak jsem ČTc urgoval několikrát a nic. Pak jsem to řekl Tiscali a ejhle, druhý den se mi ozval technik z ČTc, že dostal od Tiscali stížnost, že mi nejde net. Tiscali, drž se :-))

kalibr (9.11.2003 18:20:25)

To v tom baráku máš asi pěknej bordel. Pozdrav od pracovníka ČTc. :-((

Viktor (29.10.2003 16:22:43)

Advertising Standards Authority souhlasí, že broadband je i rychlost 150 kbs: http://www.netimperative.com/cmn/viewdoc.jsp?cat=all&docid=BEP1_News_0000058826 I u nás by debata byla zajímavá, zda IOL Broadband není pro zákazníky klamavý název, když mnohým lidem to běhá s rychlostí nižší než dial up. Nestálo by za to Telecom za klamání spotřebitelů žalovat?

sh (15.11.2003 09:28:10)

Je to vicemene reklamni text.S cenou je schopen pohnout kterykoliv ISP,natozpak celosvetovy Tiscali.Predevsim za to,ze ziska klienty,pravdepodobne pak jiz nadobro.Investice do ADSL je dlouhodoby beh,ne tlak na "statni regulaci" - Tiscali se vzdy s CT dohodl,rozhodne bez pomoci kontrolnich organu nebo zalob. Zatimco zakaznik studuje ceny a vyhody pripojeni,malokdy mu jde o potreni CT jako takoveho.Ceny jsou takove,jake jsou a neni pravdou,ze prostor pro jine ceny je CT natolik zuzen,ze vlastne neexistuje. Vybudovani xDSL technologie v nasi zemi se da prirovnat k soutezi mobilnich operatoru.Jak stav vypadal a vypada,vetsinou kazdy vi. Bez investic to nejde ani u ISP,ani u zakaznika - jde jen o nastaveni casu,kdy se tak stane. Prirovnani k cenam venku vetsinou silne kulha(on je xDSL jeste levnejsi). V zemi p.gen.reditele je prumerny duchod 1600 € ,a lide s tim sotva vyziji,vetsinou si plati leky i lekare(u nas socani takovou vec ani nepochopi).U nas by se ovsem titiz lide meli dobre. Cenovy kos je proste nekde jinde,to plati i pro xDSL,v tomto pripade je levnejsi i pri prepoctu na tzv.redukovany zaklad,kde se snadneji daji ceny porovnavat.Nic to ale nezmeni na faktu,ze sluzby spojene napr.s opravou nebo servisem se vsude na svete tvrde plati. Vy se dozvite maximalne zakladni instalacni cenu a poplatek ISP.