Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zkušenosti s Interneten Expres

Zkušenosti s Interneten Expres

Jiří (29.9.2004 11:16:35)

Vážení čtenáři,dělám si průzkum spokojenosti se službou Internet Expres.V televizi běží bombastická reklama,jak je neomezený a jak se z něho posadíte na zadek.Já jsem se posadil,ale z něčěho jiného.Nejdříve při zřizování služby mne nikdo neupozornil na FUP,a to jsem to konzultoval jak telefonicky tak i osobně.Pak jsem neměl s Telecomem řádně podepsanou smlouvu,ale i přesto chtěli ode mne písemnou výpověď.Byly problémy s uvolněním linky pro nového poskytovatele ADSL.Standartní postup Telecomu je,že když rušíš službu,tak Ti vymažou celou Tvou schránku,bez jakéhokoliv upozornění.Navíc Telecom neručí za jím dodávané modemy(jako je ASUS),ale za co zaručeně ručí je,že musíš platit za telefonní linku.

Anonym (29.9.2004 11:53:38)

A co jako chceš slyšet. Standardní postup Telecomu. Když ptáčka lapají ... a pak mu to co nejvíce znepříjemnit.

Mira (29.9.2004 11:53:39)

o FUPu se pise na strankach CTc, zatim asi nejsrozumitelneji ze vsech ISP co FUP pouzivaji. Zrizeni bylo behem 36 hodin, pravda zruseni trvalo 5 dnu, ale jinak uplne v pohode, zadne problemy jsem nemel. Asi patrim mezi stastlivce. Kazdopadne ta jejich sluzba je celkem dost draha ...

Mira (29.9.2004 11:56:40)

jeste dodatek...mel jsem aktivovany IE na zkousku, tudiz zadna smlouva ....po 14 dnech provozu jsem to zrusil.

Sahyb (29.9.2004 15:07:33)

17.9. jsem zrušil Internet na zkoušku (vše mám písemě) a chci nového providera, ale bohužel mám smůlu, protože mě za boha nechtěj odpojit. Nevím o co jim jde. A pořád se mě ptají proč nechci Telecom. Už bych se z toho fakt pos...

Honza (29.9.2004 16:59:12)

Jsem asi jeden z mála, kdo si IE nechal - vrátil jsem jen modem a koupil Zyxel externí.Zrušil jsem taky paušál Internet 780, který jsem měl kvůli dial-upu a změnil ho na Home mini.Ještě hodlám přejít na 512/128, takže za necelých 1300,- to jakžtakž ujde.A proč jsem nerušil? Jednak aspoň tu FUP mají jasně danou, takže si to zkusím pohlídat, zadruhý jsem netoužil popohánět ČTc, aby mi uvolnil linku pro alternativce a cenově se mi to zdá plus-mínus.No a pokud to bude naprd, tak zruším celou slavnou lajnu (kterou jsem si před 2 roky pořizoval jen kvůli netu přes ADSL) a pověsím se za paušál na GPRS...:(

Mark (29.9.2004 17:28:29)

Co k tomu dodat? Kazdy kdo expres ma nebo o tom trosku vi,tak zjisti ze reklama telecomu na expres je naprosto lziva,nehorazna,netrefna. Bohuzel v CR je takoveto lhani normalni,zvlaste u CT a je nemozne aby managery z telecomu nekdo poradne svihnul ostnatym dratem prez palici,protoze telecom vlastni stat v čele sockovske vlady ktera nas vede stale vice do nitra te nejvetsi (.) ...